Menu

Przed nim nie uciekniesz. Wałbrzyski policjant stanął na podium

Wałbrzyski policjant prewencji – asp. szt. Grzegorz Karwacki – wystartował w miniony weekend w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. Krótką blisko dwukilometrową trasę wałbrzyszanin pokonał w 9 minut i 24 sekundy i dotarł do mety na 17 miejscu. W swojej kategorii wiekowej stanął natomiast na drugim stopniu podium.

Przed nim nie uciekniesz. Wałbrzyski policjant stanął na podium
Ponad 200 zawodników wystartowało w niedzielę o godzinie 12:00 spod spod hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury, biegnąc następnie ulicami Nowego Miasta oraz przez Park Miejski im. Jana III Sobieskiego. Do mety  funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dobiegł po 9 minutach 24 sekundach.
 
 
 
 
To dało asp. szt. Grzegorzowi Karwackiemu 17 miejsce w kategorii OPEN i pozwoliło na uplasowanie się na drugim miejscu w kategorii M-50. Zwycięzca klasyfikacji generalnej minął linię mety w czasie 7 minut i 49 sekund, a najlepszy zawodnik w ketegorii M-50 w czasie 8 minut i 29 sekund.
 
Na uwagę zasługuje fakt, że asp. szt. Grzegorz Karwacki w zawodach wystartował z synem Dawidem, który linię mety przekroczył w czasie 9 minut i 16 sekund plasując się na 15 miejscu w klasyfikacji generalnej i wygrywając kategorię M-18.
 
- Naszemu doświadczonemu funkcjonariuszowi wałbrzyskiej komendy, ale także jego synowi, po raz kolejny życzymy zdrowia i wytrwałości w dążeniu do kolejnych celów sportowych. - informuje policja

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kick (9 marca 2023 8:31)
Bohater na miarę naszych czasów. (czyt. sarkazm)
Tom (7 marca 2023 21:48)
Morda jak niewypał
Trucker (6 marca 2023 20:29)
Pichnar knur by lewym wzioł
Ulubieniec (6 marca 2023 19:11)
A Felek nie biegł.Chyba nie bo Feluś by to zrobił w 6,47 min.
walbrzyszanin (6 marca 2023 17:55)
Oby wiecej takich policjantow bylo. Brawo.

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   bieg  |   zolnierzy  |   wykletych  |   aspirant  |   wyniki  |  

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij