Menu

Bieg ''Torpem Wilczym'' w Głuszycy

Kilkudziesięciu zawodników wystartowało w Biegu Tropem Wilczym - Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Głuszycy. Uczestnicy mieli do pokonania ponad pięciokilometrową trasę prowadzącą z Centrum Przesiadkowego do Agroturystyki „Gościniec” w Łomnicy, gdzie na wszystkich czekały pamiątkowe medale i ciepły poczęstunek.

 

Bieg ''Torpem Wilczym'' w Głuszycy

Mimo marcowego chłodu dobry humor nikogo nie opuszczał, choć warunki na trasie były dość wymagające. Oprócz stromych podbiegów trzeba było uważać na błoto i zamarznięty śnieg. Trudy pokonywanej trasy, zarówno biegnącym, jak i maszerującym, wynagradzały piękne panoramy Gór Wałbrzyskich i Kamiennych oraz przebijające się promienie słońca.

Choć oficjalnie nie prowadzona była końcowa klasyfikacja, jednak biegnący chcieli ukończyć dystans z jak najlepszym wynikiem. Pierwsi na mecie pojawili się: Łukasz Chowański, Andrzej Ziębiński oraz Piotr Kandefer. Pierwszą kobietą (czwarta w klasyfikacji ogólnej) była Amelia Molska.

opr. kat
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Zespół Paranoja - wysokie notowania w kwartalniku Twój Blues

Spotkanie ze sponsorami Wilgilii dla osób z niepełnospawnościami

Zgubił koło, więc uciekał pieszo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij