Menu

Raz, Dwa, Trzy... czyli Mirek Kowalik

Jak Mirek Kowalik, znany muzyk, basista zespołu Raz Dwa Trzy, łączy karierę artystyczną z obowiązkami dyrektora Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju? Co mają wspólnego Ernest Bryll, Adam Nowak i Anna Dymna z regionem wałbrzyskim? Czy Mirek Kowalik pracuje odpoczywając, czy odpoczywa pracując ? Bohaterem naszego podcastu jest Mirek Kowalik.

Raz, Dwa, Trzy... czyli Mirek Kowalikadm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

sAs (tonem rozmarzonym:) (10 marca 2023 22:16)
typ,co szarpie bas...luuuuubię!

Dodaj komentarz

Mirek Kowalik  |   Raz  |   Dwa  |   Trzy  |   Teatr Zdrojowy  |   Anna Dymna  |   Ernest Bryl  |   Adam Nowak  |  

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

MZUK szykuje się do odśnieżania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij