Menu

Głuszyca z dofinansowaniem na modernizację boiska

Ponad 140 tys. złotych wsparcia z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich otrzyma Głuszyca na II etap modernizacji boiska miejskiego przy ul. Dolnej w Głuszycy. 

 

Głuszyca z dofinansowaniem na modernizację boiska
II etap modernizacji boiska przy ul. Dolnej w Głuszycy, to jak zapowiada burmistrz Roman Głód, wymiana nawierzchni, budowa energooszczędnego oświetlenia i piłkochwytów.
 
- Chcemy, by spełniał wymogi obowiązujące na stadionach piłkarskich — mówi burmistrz Głuszycy Roman Głód.
 
 
Dofinansowanie otrzymała też Głuszyca i Jedlina Zdrój.
 
- Każde z tych zadań to dofinansowanie w wysokości ponad 140 tys. zł. Wszystkie te zadania realizujemy jako Urząd Marszałkowski we współpracy z lokalną grupą działania — mówił wicemarszałek województwa, Grzegorz Macko.
adm
foto: Gmina Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gaz do dechy (7 marca 2023 21:40)
Cytuję użytkownika: Pedzlowy
Boisko nazwac na czesc Jana Pedofila.
Tego platfusa?
Pedzlowy (7 marca 2023 16:44)
Boisko nazwac na czesc Jana Pedofila.

Dodaj komentarz

Świąteczny Jarmark w Kamiennej Górze (FOTO)

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Światełka na choince osobiście włączył Święty Mikołaj (FOTO/VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij