Menu

Gość Dnia - Kinga Mikołajska

Czy można być policjantem i artystą? Czy można z takim samym powodzeniem używać kajdanek i pędzla? Czy malowanie to kwestia odreagowania od brutalnej rzeczywistości? Komu Kinga patrzy w oczy i dlaczego w jej obrazach dominują emocje kobiet? O tym wszystkim rozmawiamy z Kingą Mikołajską, młodszym aspirantem z Wydziału Prewencji w wałbrzyskiej Policji, a jednocześnie debiutującą artystką malarką.

Gość Dnia - Kinga Mikołajska

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

normalnie mistrzyni wizażu (19 marca 2023 2:22)
Szkoda że wielka malarka twarz maluje na inny kolor niż jej szyja
Pan (10 marca 2023 9:23)
Brawo Pani Kongo.Piękne prace .
On (9 marca 2023 19:57)
Prewencji i ulicy to ona nigdy nie widziała. A nie przepraszam widziała w drodze do Lidla

Dodaj komentarz

gość dnia  |   kinga mikołajska  |   policjantka  |   malarstwo  |   sztuka  |  

Gość Dnia - Michał Suchora

Gość Dnia - Marek Kubala

Gość Dnia - Robert Jagła

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij