Menu

Przedsiębiorcy i przedstawiciele klubów sportowych spotkali się w Aqua Zdroju

W Wałbrzychu odbyło się pierwsze spotkanie Partnerskich Klubów Biznesu. Wzięli w nim udział przedsiębiorcy z regionu i przedstawiciele klubów sportowych, które są zainteresowane pozyskaniem sponsorów. 

Przedsiębiorcy i przedstawiciele klubów sportowych spotkali się w Aqua Zdroju
Celem istnienia Partnerskich Klubów Biznesu jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. 
 
- Jesteśmy organizacją, która powstała po to, by wspierać kluby sportowe, ale równocześnie jest to organizacja dla przedsiębiorców. Łącząca ich biznesowo. Chcemy łączyć sport z biznesem i dzięki temu pomóc klubom sportowym pozyskiwać sponsorów. - mówi Radosław Rogiewicz założyciel Partnerskich Klubów Biznesu.
 
Pierwsze spotkanie odbyło się w Aqua Zdroju. Przedsiębiorcy, którzy dołączą do klubu mogą uczestniczyć w wyjazdach, integracjach i innych wydarzeniach, podczas których łatwiej nawiązać kontakt z innymi właścicielami firm. 
 
 
 
- Dzisiejsze spotkanie, ma na celu prezentację projektu. Pokazanie przedsiębiorcom i klubom sportowym, jak  możemy spierać się biznesowo w trudnych czasach, które mamy po covidzie, a teraz związanych z kryzysem. W Wałbrzychu też jest wiele klubów, które potrzebują tego wsparcia. Mają problemy z pozyskiwaniem sponsorów. Niestety samorządy też mają coraz bardziej ograniczone środki. Stąd też nasza inicjatywa idealnie wpisuje się w bieżące potrzeby. - mówi Radosław Rogiewicz założyciel Partnerskich Klubów Biznesu. 
 
Mówiono o korzyściach,  jakie oferują Partnerskie Kluby Biznesu na terenie Polski i 19 krajów na świecie.
 
-Wynika to z organizacji polonijnej skupiającej 19 izb polonijnych na całym świecie. Dzięki temu, że nawiązaliśmy z nią współpracę, pomagamy firmom z danego regionu nawiązywać kontakty. Również w tych krajach. Oprócz tych krajów wspieramy firmy w całej Polsce. 20 miast w chwili obecnej. Kolejne miasta do nas dołączają. - mówi Radosław Rogiewicz założyciel Partnerskich Klubów Biznesu.
 
W spotkaniu wzięło udział około 40 osób. Docelowo spotkania mają być organizowane co miesiąc. 
 
Szczegóły dotyczące Partnetrskich Klubów Biznesu znajdziesz tutaj

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

parnetrskie  |   kluby  |   biznesowe  |   walbrzych  |   aqua  |   zdroj  |   przedsiebiorcy  |  

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Dni Otwarte Budynku Bramnego w Zamku Książ

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij