Menu

Dzień Kobiet w RWS Biały Kamień

W siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień zorganizowano obchody Dnia Kobiet. Dla Pań zaśpiewała Maja Klasik (uczestniczka Wałbrzych Ma Talent). Kilka utworów zagrał również skrzypek Grzegorz Kuzioła. 

Dzień Kobiet w RWS Biały Kamień

Za organizację dnia kobiet w RWS odpowiada radny Ryszard Nowak i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Leonard Górski. 

- Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, pragnę złożyć najpiękniejsze życzenia naszym Paniom z Wałbrzycha, Dolnego Śląska, Polski i całego świata. Życzę, by każdy dzień był tak piękny, jak dzisiaj. Niech te życzenia popłyną dla każdej Pani. W dowód tego, że szanujemy Panie i bardzo miło, że są z nami i wspierają nas na co dzień. - mówi radny Ryszard Nowak. 

- Dzisiejsza impreza była rewelacyjna. Pierwszy raz byłam na takiej imprezie z okazji Dnia Kobiet u Pana Nowaka. Rewelacja i przemiła zabawa. Wszystko super. - mówi Milena Bielec 

 

 

- Miałam okazję po raz kolejny gościć w RWS na święcie. Dzisiaj to było z okazji Dnia Kobiet. Ogromna uczta dla ducha. Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera. Mogliśmy się cieszyć swoją obecnością i świętem. - mówi dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, Marzena Radochońska.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Małgorzata (11 marca 2023 20:59)
Dziwny jest ten świat........ Święto Kobiet, czas na uśmiech, na moc życzeń płynących z serca, na radość i bliskość. Szkoda, że nawet w tak miłym momencie tyle przykrych słów, żali i pretensji w komentarzach. Oby organizatorom nie zabrakło chęci do działania. Oby w naszym życiu pochopnie rzucane słowa nie zabiły odruchów serca i wiary, że wszyscy mamy w sobie dobro do ofiarowania innym. Wierzę, że ,,Ludzi dobrej woli jest więcej.....,,
Zyta (11 marca 2023 17:08)
Te same plaftusy.
Katarzyna (10 marca 2023 15:25)
Męczą Ją pewnie koszmary nocne.... Kobieta - kobiecie tak napisać, wstyd mi jest za Panią.
Justyna (9 marca 2023 22:43)
Cytuję użytkownika: Gosia
Cytuję użytkownika: Justyna
Ciagle te same twarze. Nigdy nikogo niema z Konradowa. Już czas aby te dzielnice rozłączyć. Dla Konradowa nigdy się nic nie robi oprócz czasu przedwyborczego. Wówczas Konradow oblepiony plakatami pana Nowaka
Jak miło zobaczyć koleżankę na zdjęciu Krystyna z ul Miczurina oraz Panie z Kondradowa.
Ćpałaś coś? Tam z Konradowa nie bylo nikogo od 10 lat!
Gosia (9 marca 2023 21:07)
Cytuję użytkownika: Justyna
Ciagle te same twarze. Nigdy nikogo niema z Konradowa. Już czas aby te dzielnice rozłączyć. Dla Konradowa nigdy się nic nie robi oprócz czasu przedwyborczego. Wówczas Konradow oblepiony plakatami pana Nowaka
Jak miło zobaczyć koleżankę na zdjęciu Krystyna z ul Miczurina oraz Panie z Kondradowa.
Katarzyna (9 marca 2023 20:01)
Po co się żalić i narzekać, skoro można sobie zrobić Wieczerzę Wigilijną, Dzień Kobiet, Mikołaja , wyprawkę szkolną... Życzę miłych zakupów i zabawy.
gohciu (9 marca 2023 13:08)
Nie ma słów by to opisać... PO prostu brak...
kl (9 marca 2023 11:29)
Cytuję użytkownika: Bożena
Wyprawka, śniadanie wielkanocne, 8 marca, wigilia, paczki na Mikołaja. Dla ciagle tych samych twarzy. Konradow i górna cześć Białego Kamienia tj. ul.Prosta, Miczurina notorycznie izolowany.
Uaktywnij się społecznie a z pewnością dostaniesz zaproszenie na którąś z okazji. Dzieci nie wysyłam tam po paczki, zostawiam dla tych, których nie stać . Pracuję i nie wypada być roszczeniowym!
Bożena (9 marca 2023 10:52)
Wyprawka, śniadanie wielkanocne, 8 marca, wigilia, paczki na Mikołaja. Dla ciagle tych samych twarzy. Konradow i górna cześć Białego Kamienia tj. ul.Prosta, Miczurina notorycznie izolowany.
Wiocha (9 marca 2023 8:26)
Nie ogolony typie, mam nadzieję że tą pokazówkę zrobiłeś z "rzutki " ze swoimi kolegami a nie z naszych podatków. czy cie nie stać żeby dać z kieszeni 20zł ???
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

ryszard  |   nowak  |   radny  |   rws  |   bialy  |   kamien  |   dzien  |   kobiet  |   koncer  |   walbrzych  |   ma  |   talent  |   koncerty  |   muzyka  |   wydarzenia  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wiadomosci  |   z  |   walbrzycha  |  

Noc Muzeów - znajdź radnego i zdobądź książki

Jako jedyni ruszyli z pomocą

Posprzątali Stary Zdrój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij