Menu

Może widzieliście tego mężczyznę? Zaginął 50-letni Piotr Antczak

Wałbrzyscy policjanci poszukują zaginionego 50-letniego Piotra Antczaka – mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna 5 marca miał wyjechać pociągiem z Łodzi i udać się do miejsca zamieszkania w Dziećmorowicach, jednak do domu nie dojechał. Najbliżsi nie mają żadnego kontaktu z mężczyzną. Policja prosi o pomoc. 


 

Może widzieliście tego mężczyznę? Zaginął 50-letni Piotr Antczak

Z informacji, które zebrali policjanci wynika, że 50-latek 5 marca tego roku około godziny 16:00 miał znajdować się na dworcu głównym PKP w Łodzi, gdzie czekał na pociąg by wrócić do domu w Dziećmorowicach.Do domu nie dotarł.

Mężczyzna, jak informuje policja, jest zdolny do samodzielnej egzystencji. W dniu zaginięcia mógł być ubrany w zieloną roboczą kurtkę, spodnie typu jeans i mieć ze sobą podręczną walizkę koloru bordowego. Miał ze sobą telefon komórkowy, który jest nieaktywny.

Rysopis zaginionego 50-latka:
wzrost: 186 cm
sylwetka szczupła
włosy siwe krótkie
uzębienie niepełne
twarz owalna z zarostem

Wszystkich, którzy mają informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60).
adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij