Menu

Gość Dnia - Edward Szewczak

W jaki sposób radzić sobie z hejtem i fake newsami? Czy deficyt budżetowy jest niebezpieczy dla funkcjonowania miasta i co z budżetem obywatelskim w Wałbrzychu? Czy Wałbrzych po odrodzeniu się z pokopalnianego letargu ma swoją nową tożsamość? Na te pytania odpowiada Edward Szewczak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Wałbrzychu.

Gość Dnia - Edward Szewczak

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marek Szeles (17 marca 2023 17:09)
Do Pana Jerzego Jacka Pilchowskiego- proszę poprzez mail redakcja@walbrzych24.com skontaktować się ze mną w sprawie ustalenia terminu spotkania.
Jolanta (16 marca 2023 17:28)
Prowadzący rozmowy jest ok. Widać profesjonalizm i doświadczenie dziennikarskie. Ma przyjemny dla ucha głos, jest rzeczowy, konkretny, stonowany. Porażką jest jednak ten śmieszny człowiek zwany rzecznikiem prezydenta. Nieprzyjemny, zarozumiały bufon. Treść i sposób wypowiadania się absolutnie dyskwalifikuje go jako rzecznika. Czy już w tym mieście naprawdę nie ma nikogo lepszego na to stanowisko??
Księgowy (10 marca 2023 8:27)
Zresztą, jak człowieczek ten może powiedzieć to co myśli rzeczywiście na temat stanu finansowego i prawnego Wałbrzycha skoro się zwyczajnie boi ,,układu wałbrzyskiego?
Księgowy (10 marca 2023 8:22)
Rząd już sobie poradził z ,,hejtem i fejkniusami" łamiąc art.54 Konstytucji 3RP przez likwidowanie niewygodnych portali jak W Realu 24, czy Najwyższy Czas ukazujacy się od 1989r. Wzorujcie się warszawskim rządzie okupacyjnym na Putinie i z nim sobie podajcie ręce. Efekty będą zaprawdę wesołe.
Analityk miejski (9 marca 2023 22:27)
Dawno temu taką rolę pełnił niejaki Urban.
Jerzy Jacek Pilchowski (9 marca 2023 20:15)
Faktycznie, Wałbrzych nie jest jeszcze oficjalnie zbankrutowanym miastem. I pewnie jeszcze prze jakiś czas nie będzie. Mamy przecież ciągle do sprzedania różne obiekty, z Zamkiem Książ i ratuszem na czele. Ewentualnie, będziemy te obiekty mogli dać jako zastaw pod następne pożyczki. - Zgodnie z zasadą: "Wasze są ulice. Nasze kamienice.". Dodatkowo. Dziennikarz który prowadzi te rozmowy apeluje na końcu aby zgłaszać osoby z którymi mógł by porozmawiać. Zgłaszam więc swoją kandydaturę. Trochę dla "jaj" i trochę na poważnie. Jestem po prostu bardzo ciekawy czy odważy się rozmawiać z osobą która nie będzie mówić to co jest "dopuszczalne".

Dodaj komentarz

gość dnia  |   edward szewczak  |   urząd miejski  |   promocja  |   budżet  |   hejt  |  

Gość Dnia - Roman Szełemej

Gość Dnia - Łukasz Kazek

Gość Dnia - Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij