Menu

Ani Mru Mru, Paranienormalni, Kabaret Smile i wielu innych w Wałbrzychu

W niedzielę 23 kwietnia 2023 o godz. 18:00 w Aqua Zdroju odbędzie się Polska Noc Kabaretowa. Nie będzie tematów tabu. Nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje tematami ostrymi i kontrowersyjnymi. A wszystko w atmosferze  wzajemnego szacunku i pełnej kultury.
 
 
Ani Mru Mru, Paranienormalni, Kabaret Smile i wielu innych w Wałbrzychu
Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy. Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe. Kabaret Ani Mru-Mru – po raz pierwszy w Polskiej Nocy Kabaretowej, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski, Kabaret Smile poprowadzeni przez niezrównanego Bartosza Klauzinskiego. 
 
Na jednej scenie największe gwiazdy kabaretowego Hollywood w premierowej odsłonie najlepszego humoru
 
 
Bilety kupisz tutaj
 

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Normalny (17 marca 2023 13:16)
poszedł bym ale dla mnie za tanio-kabareciarze tez robią nas w bambuko. przelicznie ile czasu poszczególne kabarety będą na scenie a kaska niezła
Placek (13 marca 2023 8:57)
Polska nie potrzebuje kabaretów. Polska ma już od lat takich klaunów u władzy, że nie ma się z czego śmiać.
Jacek (11 marca 2023 11:30)
Skoro gadzinówka miejska zaprasza to będą to jakieś p*****lady lewackich popłuczyn .
Księgowy (11 marca 2023 10:53)
Szelemej na pewno będzie tematem tabu tych kabaretów.
Analityk miejski (10 marca 2023 20:17)
Ależ nie trzeba. Na ratuszowej scenie kabaret trwa od 10 lat.No, bardziej groteska.

Dodaj komentarz

polska  |   noc  |   kabaertowa  |   aqua  |   zdroj  |   wydarzenia  |   rozrywka  |  

Stary Zdrój: Rozdadzą świąteczny posiłek

Droga Krzyżowa na Podzamczu (FOTO)

I Dolnośląskie Forum Gospodarcze W Szczawnie-Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij