Menu

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Boguszowie-Gorcach

W Szybie Witold w Boguszowie-Gorcach odbył się ciekawy koncert. Na scenie zaprezentowała się harfistka Jadwiga Tomczyńska. Wszystko to z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Boguszowie-Gorcach
Mogliśmy usłyszeć szeroki przekrój utworów. Między innymi piosenkę z filmu "Zmierzch". 
 
- Przed chwilą odbył się fenomenalny koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Były życzenia, były niespodzianki, ale przede wszystkim fantastyczny występ Pani Tomczyńskiej, która gra na elektrycznej harfie. Dużo fantastycznej muzyki. Sala wypełniona po brzegi - bilety sprzedane od kilku dni. Wszystkim Paniom i Panom  składam najserdeczniejsze życzenia z tej okazji. W imieniu swoim własnym, pracowników i oczywiście Pani Burmistrz Sylwii Dąbrowskiej. Ty był niezwykły artystycznie czas. Padło wiele życzeń dla mieszkańców Boguszowa-Gorc. Myślę, że te życzenia się spełnią i ten rok będzie obfitował w same cudowne wydarzenia. - mówi Marek Dańczak z Miejskiej Biblioteki Publicznej, Centrum Kultury Witold.
 
 
Jakie wydarzenia wkrótce odbędą się w Boguszowie-Gorcach?
 
- 17 marca nasz zespół „Przyjaciele i znajomi królika” mają prapremierę swojego spektaklu. 24 marca XX-lecie zespołu teatralnego Trele Morele. Jednego z największych ambasadorów kultury Boguszowa-Gorc. Będzie się działo. Same niespodzianki. Zobaczycie Państwo, co będzie się działo na scenie w Gorcach, w Witoldzie. To dwa najważniejsze wydarzenia, które czekają nas w marcu. - mówi Marek Dańczak z Miejskiej Biblioteki Publicznej, Centrum Kultury Witold.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

O (11 marca 2023 22:22)
A co ty wiesz o ciekawych koncertach? Napisz nam proszę, na jakie ciekawe koncerty chodzisz? Polski rap? Ekipa?
o (10 marca 2023 18:48)
"Ciekawy" xD Co wy tam wiecie o ciekawych koncertach xD

Dodaj komentarz

boguszow  |   gorce  |   koncert  |   wiadomosci  |  

Boguszów-Gorce: 20-lecie Zespołu Teatralnego Trele Morele

Która szkoła jazdy ma największą zdawalność?

Policja zapobiegła tragedii. Zaginiona 12-latka została odnaleziona

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij