Menu

Odzyskali skradzionego psa

Kamienna Góra: W środę, 8 marca 2023 roku, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło przed jednym ze sklepów. Zmartwiony 75-latek twierdził, że pozostawił swojego pupila na czas zakupów na zewnątrz, a kiedy wyszedł z marketu psa już nie było.

Odzyskali skradzionego psa
Jak się okazało, podczas jego nieobecności czworonóg został zabrany. Policjanci kamiennogórskiej jednostki realizując dalsze czynności rozpoznali, że to znany im 46-latek dokonał tej kradzieży. Dodatkowo otrzymali również informację, że pies może przebywać już w miejscowości Lubawka. Dalsze działania policjantów doprowadziły do odzyskania zwierzęcia. Pies przestraszony, ale cały i zdrowy trafił z powrotem do właściciela.
 
46-latek zatrzymany do tej sprawy tłumaczył, że nie chciał nic złego mu zrobić, a jedynie się nim zaopiekować. Nie potrafił wyjaśnić, dlaczego zachował się w ten sposób, zamiast poinformować odpowiednie służby.
 
 
- Funkcjonariusze policji przeprowadzili również rozmowę z 75-latkiem, przypominając, że pozostawienie swojego pupila bez opieki, nawet na chwilę, nie było zbyt rozsądnym zachowaniem - mówi st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.
 
 
opr.plr
foto: KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Korea Południowa (12 marca 2023 16:38)
Kiedy czasy gdzie każde gowno z trawnika można oddać do analizy i już wiadomo czyj pies nawaliła? Każdy pies zarejestrowany obowiązkowo. Każdy ma test zrobiony z dna. I mandat w ch wysoki plus koszt badania. Przestały by srac na trawnikach,bo byście zbierali. Tak jest w Korei Południowej.
Księgowy (12 marca 2023 12:12)
,,Zgwałcono babcię , skradziono psa. Przemyt ręczników do RPA" Może chciał go pofarbować i sprzedać jako rasowego jak wojak Szwejk?
Zdziwiony (11 marca 2023 20:22)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Stary pajacu,dobrze ci tak. Jakim trzeba być niedorozwojem żeby zima zostawiać psa przywiązanego pod sklepem. Ale dziadziuś się zmartwił, oj oj. Biedny piesek ukradziony. Prawidłowo. Ludzie powinni takie psyb odwiazywac pod sklepami i niech sobie idą. Miną właściciela psa bezcenna,gdzie qrwa jest mój pies, ukradli!!!
Zgadzam się całkowicie.Powinno się karać ale właścicieli.Z drugiej strony to pies ma jedyną okazję pooddychać powietrzem , jakim by nie było,przez godzinę lub dwie,a potem chop do celi zwanej apartamentem 28m2,no może kilka m2 więcej.
Lucjan (11 marca 2023 14:55)
Ładnie się prezentuje
Podzamczanin (11 marca 2023 14:24)
Stary pajacu,dobrze ci tak. Jakim trzeba być niedorozwojem żeby zima zostawiać psa przywiązanego pod sklepem. Ale dziadziuś się zmartwił, oj oj. Biedny piesek ukradziony. Prawidłowo. Ludzie powinni takie psyb odwiazywac pod sklepami i niech sobie idą. Miną właściciela psa bezcenna,gdzie qrwa jest mój pies, ukradli!!!
Jm (11 marca 2023 13:11)
Chcial pieska mogl isc baran do schroniska tam sa psy ktore potrzebuja opieki i domu Karac takich bez litosci !!!!

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   policja  |   112  |   złodziej  |   pies  |  

Wypadek i ''lewe'' prawo jazdy

Czołówka na Świdnickiej: kierowca przysnął za kierownicą

Wałbrzyski nauczyciel skazany za rozbój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij