Menu

Michał Leśniak wygrywa po krwawym pojedynku

Ogromne emocje na gali Dzierżoniów Boxing Night mogli odczuć przede wszystkim wałbrzyscy kibice, którzy dopingowali Michała Leśniaka. W zaciętym pojedynku nie brakowało dynamicznych wymian i lejącej się krwi. Ostatecznie lepszy okazał się wałbrzyszanin.

Michał Leśniak wygrywa po krwawym pojedynku
Zaczęło się jeszcze w miarę spokojnie - Aleksander Jasiewicz zaskoczył Michała Leśniaka bezpośrednim lewym, ten odpowiadał licznymi ciosami na korpus, końcówka znów mocniej zaakcentowana została przez Jasiewicza.
 
Po pierwszej minucie drugiej rundy wydawało się, że będzie po wszystkim - "Szczupak" upolował Jasiewicza lewym i prawym sierpowym, po których ten padł na deski. Knockdown ten spowodował jednak, że urodzony w Jaworznie pięściarz postawił się jeszcze mocniej.
 
Następne rundy wyglądały mniej więcej podobnie - Leśniak atakował, sporo bijąc na dół, Jasiewicz przepuszczał ataki, szukając swoich okazji na kontry. "Szczupak" na pewno zaakcentował szóstą odsłonę, a w siódmej stracił punkt za bicie poniżej pasa.
 
 
Ostry atak z obu stron także w ostatnich trzech minutach. Wałbrzyszanin kończył z zapuchniętym prawym okiem. Jasiewicz z kolei mógł skarżyć się na zdewastowany nos. Werdykt sędziowski - Punktowi woleli Leśniaka - Paweł Kardyni 79:71, Paweł Kysiak 77:73, Marta Leszner 77:73.
 
 
Transmisję z gali można obejrzeć TUTAJ. Walka Michała Leśniaka zaczyna się około 2 godziny 8 minuty transmisji.
 
opr.plr
foto: TVP Sport, Tymex Boxing Promotion
źródło: bokser.org
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pedzlowy (14 marca 2023 17:17)
Cytuję użytkownika: Mmmmmm
Cytuję użytkownika: Roman
Gratulacje jedyny nasz bokser bądźmy dumni, z niego i z klubu
Eeee,tam.Blondyna po lewej wygrywa.
Osobiście nie kręcą mnie kobiety "porysowane dlugopisem". Co kto lubi.
Mmmmmm (11 marca 2023 14:28)
Cytuję użytkownika: Roman
Gratulacje jedyny nasz bokser bądźmy dumni, z niego i z klubu
Eeee,tam.Blondyna po lewej wygrywa.
Roman (11 marca 2023 12:06)
Gratulacje jedyny nasz bokser bądźmy dumni, z niego i z klubu

Dodaj komentarz

sport  |   boks  |   michał leśniak  |   dzierżoniów  |  

Ekipa Lemparta wygrywa na Nurburgringu

Zaczął biegać setkę po pięćdziesiątce

Alkatraz: Rozpoczęły się zapisy do kultowego turnieju koszykówki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij