Menu

Organek wystąpił w Starej Kopalni (FOTO)

Sala Łańcuszkowa w Starej Kopalni zapełniła się po brzegi. Koncert Organka odbył się w ramach trasy "Na razie stoję, na razie patrzę".

Organek wystąpił w Starej Kopalni (FOTO)

 

 

foto: Kai Taller
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9

Komentarze

K (13 marca 2023 10:19)
Cytuję użytkownika: o
Nie byłem. Nie chodze na byle co.
Ktoś Cie pytał?
Aryck Nusbacher (12 marca 2023 22:41)
Tymczasem na weselu córki Szalomeja: https://youtu.be/PYuYojyDwN4
Jaś kapela (12 marca 2023 11:34)
organek to skończony pozer
buehehehe (12 marca 2023 11:19)
Cytuję użytkownika: o
Nie byłem. Nie chodze na byle co.
Przecież to ty sam jesteś byle co.
o (12 marca 2023 10:02)
Nie byłem. Nie chodze na byle co.

Dodaj komentarz

Stara Kopalnia  |   koncert  |   organek  |   muzyka  |   rozrywka  |  

Filmy krótkometrażowe nominowane do Oscara w Starej Kopalni

Fundusze unijne dla Wałbrzycha

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij