Menu

Zebrali ponad 6 tys. zł dla Hospicjum (FOTO)

Dokładnie 6318,50 zł udało się zebrać podczas charytatywnego koncertu "Siła jest Kobietą" w szczawieńskim Teatrze Zdrojowym. Fundusze zostały przekazane na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu.

Zebrali ponad 6 tys. zł dla Hospicjum (FOTO)

Na scenie wystąpili: Łucja Kędzia - sopran, Simona Monte - sopran, Anna Kopytko - mezzosopran, Karolina Wahl - fortepian, Atsuko Seta - Fortepian oraz Chór Filharmonii Sudeckiej. Organizatorami wydarzenia były Ramona Bukowska, Anna Kopytko, Renata Wierzbicka i Marta Sikora.

Fundusze nadal można wpłacać na konto wałbrzyskiego hospicjum:

 

 

32 1090 2271 0000 0001 4245 4387

z dopiskiem "Siła jest Kobietą"

opr.plr
foto: Kai Taller
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15

Komentarze

Analityk miejski (13 marca 2023 19:35)
Cytuję użytkownika: Paweł
Jeśli było tam 200 osób, a wydaje mi się że było więcej, to każdy dał trochę ponad 30zł. Cytując klasyka: "Śmiech na sali"
Bo nie potrafiły porządnie zorganizować zbiórki.
Paweł (13 marca 2023 18:50)
Jeśli było tam 200 osób, a wydaje mi się że było więcej, to każdy dał trochę ponad 30zł. Cytując klasyka: "Śmiech na sali"
Filip (13 marca 2023 8:32)
Czyżbym tam widział Śpiewającą Festyniarkę?!?

Dodaj komentarz

szczawno-zdrój  |   teatr zdrojowy  |   hospicjum  |   koncert  |   muzyka  |   chór filharmonii sudeckiej  |   atsuko seta  |  

Prezent kupiony na Dzień Kobiet potrafi zmienić...

Przekaż 1,5 % podatku dla wałbrzyskiego Hospicjum

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij