Menu

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 29-latki

Ponad trzydziestu wałbrzyskich policjantów z psem przy wsparciu GOPR-owców i strażaków, poszukiwało w niedzielę 29-latki, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Było podejrzenie, że kobieta może targnąć się na własne życie.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 29-latki

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że mieszkanka powiatu wałbrzyskiego w niedzielę około godziny 11:00 wyszła z domu, informując go że będzie chciała odebrać sobie życie. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Wałbrzyscy funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Dołączył do nich przewodnik z psem, ratownicy GOPR i strażacy z quadami i dronem.

- Policjanci przeczesywali tereny zielone oraz nieużytkowane w najbliższej okolicy, gdzie mogła udać się 29-latka. Kobieta ostatecznie przed godziną czternastą została odnaleziona na terenie Strugi przez policjantów pierwszego komisariatu. - informuje komisarz Marcin Świeży. 

29-latka trafiła do szpitala, gdzie udzielona została jej specjalistyczna pomoc lekarska.

- To kolejne pozytywnie zakończone poszukiwania osoby zaginionej przeprowadzone na terenie Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego. Podziękowania za profesjonalizm należą się wszystkim biorącym udział i zaangażowanym w akcję policjantom, strażakom oraz GOPR-owcom. - dodaje komisarz Świeży.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jentyk Trawiasty i Cętkowany (15 marca 2023 9:30)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Patrze na te foty i się zastanawiam...to Rosja? Sorki ale budy jak dla bydla
Bo to jest taki socjologiczny fenomen: granica między Europą Wschodnią a Zachodnią przebiega na Bugu, ale już między Europą i Azją na Odrze i Nysie Łuzyckiej :D
Wicher (14 marca 2023 9:57)
Cytuję użytkownika: Fliper
Jak ktoś chce to zrobić to robi. Wysłać na przymusowe leczenie i pokrycie kosztów akcji. W tym czasie ktoś mógł naprawdę potrzebować pomocy. A nie histeryczka która robi show. To samo powino dotyczyć idiotów wybierających się w góry w tenisówkach którzy liczą na GOPR.
Twoja stara też może tak powiedzieć jak pójdziesz do baru z kumplami - "wyszedł i powiedział coś tam..". Znajdują cię służby, dostajesz rachunek i przymusowe leczenie...
Podzamczanin (13 marca 2023 20:40)
Patrze na te foty i się zastanawiam...to Rosja? Sorki ale budy jak dla bydla
Marzena (13 marca 2023 14:05)
"wyszła z domu, informując go że będzie chciała odebrać sobie życie" a rodzina - ok, to idź. Nie wiem kto bardziej debilny - ten który to pisał czy ta jej rodzinka
Fliper (13 marca 2023 12:33)
Jak ktoś chce to zrobić to robi. Wysłać na przymusowe leczenie i pokrycie kosztów akcji. W tym czasie ktoś mógł naprawdę potrzebować pomocy. A nie histeryczka która robi show. To samo powino dotyczyć idiotów wybierających się w góry w tenisówkach którzy liczą na GOPR.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiona  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

W Lubominie kradną buty, czyli wielki pech złodzieja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij