Menu

Poszukiwali go kilka dni. Zaginiony 50-latek odnaleziony

Zaginiony 50-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, którego od kilku dni poszukiwali policjanci, odnaleziony.

Poszukiwali go kilka dni. Zaginiony 50-latek odnaleziony

W miniony czwartek informowaliśmy, że zaginiony 50-letni mężczyzna, 5 marca około godziny 16:00 miał wrócić pociągiem z Łodzi, jednak w domu się nie pojawił Było podejrzenie, że coś mogło mu się stać. Najbliżsi zgłosili policji zaginięcie.

- Poszukiwania w miniony weekend zakończyły się szczęśliwie i mężczyzna jest już pod opieką rodziny w Dziećmorowicach — informuje wałbrzyska policja.

adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Elaks (14 marca 2023 15:45)
Artykuł napisany tak jakby zaginoł co najmniej 80 latek .

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiony  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

W Lubominie kradną buty, czyli wielki pech złodzieja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij