Menu

Saperzy w Głuszycy. niewybuch znaleziony w lesie

Wyszedł na spacer do lasu i znalazł... pocisk artyleryjski. Niewybuchem zajmą się saperzy z Głogowa.


 

Saperzy w Głuszycy. niewybuch znaleziony w lesie

Jak informuje wałbrzyska policja, pocisk, prawdopodobnie z okresu II wojny światowej znalazł przechodzień, który wybrał się na spacer do lasu w okolicach Głuszycy. Pocisk ma około 25 cm. Na miejsce wezwano policję, która zabezpieczyła pocisk do czasu przyjazdu saperów z Głogowa.

W ubiegłym tygodniu głogowscy saperzy zabezpieczali z kolei niewybuchy znalezione na wałbrzyskim Sobięcinie. Pocisk miał około 30-40 cm, znaleźli go robotnicy podczas prac ziemnych.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Podzamczanin (13 marca 2023 20:46)
Cytuję użytkownika: Stary Zdrojak
Cytuję użytkownika: Pedzlowy
Cel Moskwa. Podrzucić putinowi
..i zdetonować.
Niestety, za mała głowica. Ujek siedzi w bunkrze
Stary Zdrojak (13 marca 2023 19:32)
Cytuję użytkownika: Pedzlowy
Cel Moskwa. Podrzucić putinowi
..i zdetonować.
Pedzlowy (13 marca 2023 19:11)
Cel Moskwa. Podrzucić putinowi

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   saperzy  |   niewybuch  |  

Rekord weekendu - 2,35 promila

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij