Menu

Dzień Kobiet z zespołem Póki Co

Niedzielny wieczór (12 marca) wypełniły piękne dźwięki zespołu „Póki Co”. Koncert zorganizowany w głuszyckim Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet zgromadził liczną publiczność.

Dzień Kobiet z zespołem Póki Co

W imieniu burmistrza Głuszycy Romana Głoda życzenia wszystkim Paniom przekazał zastępca  Grzegorz Szymański. Miłą niespodziankę sprawiły przybyłym na koncert Paniom piękne laurki z życzeniami przygotowane przez głuszyckich uczniów.

Wystąpił zespół „Póki Co”, który przeniósł zebranych do „krainy łagodności”,  pełnej przyjaznych dźwięków, pozytywnej energii i lirycznych, emocjonalnych tekstów.  Na głuszyckiej scenie wystąpili: Ela Rojek (śpiew, ukulele, przeszkadzajki), Jarek Bieliński (gitary), Marcin Świdziński (pianino), Mateusz Dwornik (kontrabas, gitara basowa), Bartosz Naumowicz (perkusja, perkusjonalia). Gościnnie z zespołem śpiewała głuszyczanka Joanna Surma. 

Zespół „Póki Co” nagrał już dwie płyty: Piosenki snuja” w 2019 r. oraz „Szafran i pistacje” w 2022 r. Są laureatami wielu festiwali. Występowali obok takich artystów jak Wolna Grupa Bukowina czy Kwiat Jabłoni, a jako laureaci krakowskiego Festiwalu Piosenkarnia zagrali w Studiu im. Agnieszki Osieckiej Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Orgnizatorzy dziękują uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz dzieciom z kółka plastycznego w świetlicy wiejskiej w Sierpnicy za wyjątkowe kartki z życzeniami z okazji Dnia Kobiet.artykuł sponsorowany
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   Dzień Kobiet  |   Póki co  |   koncert  |  

Zespół Paranoja - wysokie notowania w kwartalniku Twój Blues

Kto wystąpi na Dniach Wałbrzycha?

Spotkanie ze sponsorami Wilgilii dla osób z niepełnospawnościami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij