Menu

Cztery osoby zatrzymane z narkotykami

Cztery osoby zostały zatrzymane  za posiadanie narkotyków. W ręce policji trafili posiadacze amfetaminy, metamfetaminy oraz marihuany. Jeden z mężczyzn był poszukiwany, gdyż po przepustce nie wrócił do zakładu karnego, a tam powinien spędzić jeszcze ponad pół roku.

Cztery osoby zatrzymane z narkotykami
Do pierwszego zatrzymania doszło na Białym Kamieniu, gdzie mężczyzna przy jednej z ulic miał wszcząć awanturę z byłą partnerką. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego i agresywnego 32-latka, który został zatrzymany. Mundurowi znaleźli przy 32-latku zawiniątko foliowe, w którym były niewielkie ilości metamfetaminy. Podejrzany noc spędził w celi. Następnie usłyszał zarzut posiadania narkotyków.
 
Funkcjonariusze z Głuszycy patrolowali rejon gminy Walim i postanowili przeprowadzić interwencję w Glinnie.  Zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. 37-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego w paczce po papierosach ukrywał zawiniątko z białym proszkiem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał amfetaminę. Również usłyszał zarzut posiadania narkotyków.
 
 
 
Dwie godziny później policjanci  odwiedzili jedną z posesji przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali 26-latka. Przy legitymowanym mężczyźnie mundurowi znaleźli niewielkie ilości marihuany. Ale to nie był jedyny problem wałbrzyszanina. Okazało się, że mężczyzna próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy co do swoich danych personalnych, a był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, gdyż nie stawił się w zakładzie karnym po udzielonej mu przepustce. Dzisiaj 26-latek trafi do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd przewieziony zostanie do więzienia, gdzie spędzi jeszcze ponad pół roku. Do tego wyroku dojdzie jednak kolejny za posiadanie środków odurzających.
 
Do zatrzymania ostatniego z mężczyzn doszło na Piaskowej Górze, gdzie policjanci zastali 32-latka. Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie zawiniątko z zielonym suszem. Po przebadaniu  okazało się, że była to marihuana. Wałbrzyszanin już usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

szlachta nie pracuje! (13 marca 2023 20:29)
Zalegalizowac, opodatkowac i nie bedzie problemu

Dodaj komentarz

marihuana  |   metamfetamina  |   amfetamina  |   112  |   997  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

W Lubominie kradną buty, czyli wielki pech złodzieja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij