Menu

Spotkanie ze sponsorami Wilgilii dla osób z niepełnospawnościami

Wigilia osób z niepełnosprawnościami w Gminie Głuszyca to już tradycja. Burmistrz Głuszycy podziękował wszystkim, dzięki którym kolacja wigilijna mogła się odbyć.
 

Spotkanie ze sponsorami Wilgilii dla osób z niepełnospawnościami

Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz jego zastępca Grzegorz Szymański złożyli podziękowania za dar serca, życzliwość oraz pomocną dłoń, za okazane wsparcie i hojność. 

 

 

- Takie inicjatywy jak ta są dla nich ważne, to momenty przepełnione radością i szczęściem. Cieszy ich fakt, że ktoś o nich pamięta. Cieszy ich również to, że mogą spotkać się z innymi i razem spędzić tą magiczną chwilę. Spotkanie jest również okazją do poznania się
i wymiany życiowych doświadczeń. - mówił podczas spotkania  burmistrz Głuszycy, Roman Głód.

Spotkanieburmistrza ze sponsorami wigilii osób z niepełnosprawnościami jest dowodem,
że lokalna społeczność potrafi działać razem dla dobra drugiej osoby oraz że każde wsparcie jest ważne i doceniane. To także dowód na to, że działań na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami może być wiele, ale włączenie ich w życie społeczne jest nie tylko potrzebne, ale także pozytywnie wpływa na całą lokalną społeczność.

artykuł sponsorowany 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Zespół Paranoja - wysokie notowania w kwartalniku Twój Blues

Zgubił koło, więc uciekał pieszo

Dzień Kobiet z zespołem Póki Co

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij