Menu

Zmiany rozkładów jazdy miejskich autobusów

Od soboty zmiana na lini 8 i 19, od poniedziałku dodatkowy autobus lini nr 4.

Zmiany rozkładów jazdy miejskich autobusów

Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM informuje, że od soboty 18 marca br. autobusy linii 8 i 19 w drodze z Podzamcza w kierunku Piaskowej Góry zatrzymywać się będą na przystanku Broniewskiego – Długa (na wysokości Kauflandu).

Od poniedziałku 20 marca uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii nr 4 z Nowego Miasta do Podzamcza o godz. 14:50 oraz przedłużony zostanie kurs linii 12 o godz. 5:25 z Placu Grunwaldzkiego do przystanku Uczniowska – Mando.

adm
foto: ilustracyjne (walbrzych24.com)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

komunikacja miejska  |   autobusy  |   rozkład jazy  |   ZDKIUM  |  

Bilet okresowy kupisz w aplikacji

Płatności smartfonem wracają do komunikacji miejskiej

Dwa nowe kursy do Głuszycy i Jedliny-Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij