Menu

Kto wystąpi na Dniach Wałbrzycha?

Wałbrzyski Ośrodek Kultury ogłosił głównych artystów, którzy zaprezentują się podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha.

Kto wystąpi na Dniach Wałbrzycha?
Sara James, Feel, Komodo i Nullizmatyk to gwiazdy tegorocznych Dni Wałbrzycha. Dwudniowe święto miasta zaplanowano 26 i 27 maja na placu eventowym przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.
 
Gwiazdami piątkowych koncertów będą Komodo i Feel. Imprezę tego dnia będzie rozkręcał DJ Markowy.
 
Komodo to polska grupa składająca się z DJ`ów i producentów muzycznych. Od lat koncertują nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Muzycy pochodzący z Małopolski to najdłużej działająca grupa produkująca muzykę klubową w kraju. Ich utwory w serwisie YouTube odnotowują miliony wyświetleń.
 
Feel założony przez Piotra Kupichę to grupa od lat ciesząca się popularnością na koncertach w całej Polsce. Grupa ma na swoim koncie wiele nagród, w tym Fryderyki. Na koncercie pojawią się zapewne takie hity, jak utwory „Jak Anioła Głos” czy „ No pokaż na co Cię stać”, ale i najnowsze produkcje zespołu.
 
W sobotę na scenie pojawią się Sara James i Nullizmatyk.
 
 
Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej, która zdobywa już międzynarodowe uznanie. Artystka zajęła drugie miejsce w konkursie piosenki Junior Eurovision w Paryżu. Ostatnio stała się internetową sensacją po występie w America’s Got Talent, gdzie została nagrodzona tak zwanym Golden Buzzerem przez samego Simona Cowella i zapewniła sobie miejsce w finale programu.
 
Nullizmatyk to muzyk dobrze znany wałbrzyskiej publiczności. Raper i producent muzyczny w grudniu wydał swój najnowszy album „Zabójca królowej”.
 
Dni Wałbrzycha to nie tylko gwiazdy. Na scenie pojawią się finaliści konkursu „Wałbrzych ma Talent”, uczestnicy Wałbrzyskiej Szkoły Talentów, ale także Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji, strefy gastronomicznej, wesołego miasteczka i wielu ciekawych stoisk.
 
opr.plr
foto: WOK
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lolek (22 marca 2023 15:58)
A może koperfilca sprawi że coś zniknie
Anita Edin (22 marca 2023 8:00)
I'm recommending one of the best and most reliable cryptocurrency recovery services, Cyberwallfire Recovery Team ( Cyberwallfire@techie. com ) I lost my hard-earned money on a fake website claiming high returns on my investment after I had invested through crypto within the space of a month. I couldn’t gain access to my capital and profits. After many days of searching and looking for a way to recover my money, a colleague at work told me about the Cyberwallfire recovery team, I was skeptical about it but I had to give it a try and to my surprise, all my money was recovered in 72 hours. I’m more than happy with the service of Cyberwallfire in helping me recover my money. Their contact information is ( cyberwallfire@techie. com )
Placek (22 marca 2023 0:05)
Cytuję użytkownika: Lindemann
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Numizmatyka czy jak mu tam...znany wałbrzyskiego publiczności...chyba wam. Znam go wylacznie z waszej gazety,na zasadzie artykułu. Ktoś uważa inaczej? Bo może ja się nie znam
Trzeci Wymiar, mówi to Panu coś?
Dwie dekady temu lol
Elena Ramirez (20 marca 2023 15:05)
I was scammed by a binary option website iq options to be exact. I lost about $450,000 to them. It was a really hard time for me because that was all i had and they tricked me into investing the money with a guarantee that i will make profit from the investment.. I was referred to "MYSTERIOUS HACKER", they are recovery specialists for all types of online scams, they helped me in recovering all my lost funds I couldn’t believe at first that this was possible as i have lost all hope in contacting anyone on the internet, but i guess not everyone is bad after all. You can reach them on : mysterioushack666@cyber-wizard.com 
Kylie Harvey (18 marca 2023 23:00)
GET RICH WITH BLANK ATM CARD, Whatsapp: +18033921735 I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich {DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM} I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 500,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode. You can also contact them for the service below * Western Union/MoneyGram Transfer * Bank Transfer * PayPal / Skrill Transfer * Crypto Mining * CashApp Transfer * Bitcoin Loans * Recover Stolen/Missing Crypto/Funds/Assets Email: darkwebonlinehackers@gmail.com Text & Call or WhatsApp: +18033921735 Website: https://darkwebonlinehackers.com
Prezes (18 marca 2023 21:53)
A może coś z rocka ? Zębów heavy metalu nie wspomnę...
Ryszard (18 marca 2023 12:32)
Zawsze znajdą się kretyni którym nie pasuje nic poprostu prostacy ,a Wałbrzych nie był i nie jest żydowski .
Lindemann (18 marca 2023 10:49)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Numizmatyka czy jak mu tam...znany wałbrzyskiego publiczności...chyba wam. Znam go wylacznie z waszej gazety,na zasadzie artykułu. Ktoś uważa inaczej? Bo może ja się nie znam
Trzeci Wymiar, mówi to Panu coś?
Kononowicz (18 marca 2023 9:54)
Ja będę.i nic nie będzie.
Rrrrt (18 marca 2023 7:09)
Gdzie można kupić bilety
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Dni Wałbrzycha  |   koncerty  |   gwiazdy  |   impreza  |   muzyka  |   sarah james  |   feel  |   komodo  |   nullizmatyk  |  

Węgierski kwartet jazzowy na koncercie w A Propos

Lachu & Aleksa - muzyczny duet z naszego regionu

Premiera albumu: Gabriel Brzask ''Hymny''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij