Menu

Ukradł perfumy w Dzień Kobiet. Może zatęsknić za zapachem wolności

21-letni mężczyzna ukradł perfumy o wartości 550zł z jednego ze sklepów na Piaskowej Górze. 

Ukradł perfumy w Dzień Kobiet. Może zatęsknić za zapachem wolności
Do kradzieży doszło 8 marca w jednej z drogerii przy ul. Broniewskiego. Młody mężczyzna wyniósł ze sklepu trzy pudełka perfum, nie płacąc za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę blisko 550 złotych.
 
 
Policjanci  zatrzymali 21-latka przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu.
 
Podejrzany przyznał się do winy. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jadzia (20 marca 2023 13:35)
Policja blisko miała
bossman (18 marca 2023 10:50)
debil, jakby zajumał za 500 to tylko wykroczenie, a tak to faktycznie ciupa mu grozi

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   kradziez  |   perfumy  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij