Menu

Serce na kłódki dla zakochanych stanie w Parku Sobieskiego

Metalowe serce, na którym zakochani będą mogli wieszać kłódki, zostanie postawione w pobliżu Harcówki w Parku Sobieskiego. Tak zadecydowali mieszkańcy.

Serce na kłódki dla zakochanych stanie w Parku Sobieskiego

Przez kilka tygodni wałbrzyszanie mogli zgłaszać swoje propozycje

Po przeanalizowaniu państwa propozycji odnośnie usytuowania naszego SSerca dla zakochanych - postanowiliśmy wspólnie z Piotrem Kraczkowskim, że ustawimy je koło Harcówki. - informuje radny Piotr Kwiatkowski. 

 

 

21.03 ogodz 15:00 odbędzie się Przywitanie Wiosny. Wtedy też serce zotanie zainstalowane w Parku.

Organizatorzy zapewniają, że będą kiełbaski i wspólne śpiewy przy gitarze. 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nutella (22 marca 2023 6:58)
Będziesz to jadł ?
Wodociagowy (18 marca 2023 17:38)
A za rok będą wycinać na nowe miejsca. I pytanie,klodki można kupić obok? Tak pytam,pewnie teściu kogoś sprzedaje
Mieszkaniec bagna zwanego Wałbrzych (18 marca 2023 16:48)
Mnie się o zdanie nikt nie pytał więc nie kłamcie że zadecydowali mieszkańcy.
Jacek (18 marca 2023 14:38)
Latrynę tam postawcie bo potem miejscowa śmietanka załatwia swoje potrzeby fizjologiczne w kubłach na śmieci z których straż miejska musi ich wyciągać.

Dodaj komentarz

serce  |   klodki  |   park  |   harcowka  |   sobieskiego  |   informacje  |   wydarzenia  |   walbrzych  |   news  |   radny  |  

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

Wieża rośnie jak na drożdżach (FOTO)

Tłumy wałbrzyszan ''na tańcach'' w parku na Piaskowej Górze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij