Menu

Schował się przed policją między puszkami po piwie

Znamy przypadki, gdy poszukiwani przez policję ukrywali się w kanapie, w szafce w kuchni pod zlewem, w pawlaczu czy w szafie, jednak pomysł 32-latka przebił wszystkich. Poszukiwany mężczyzna ukrył się na kanapie, pomiędzy pustymi puszkami po piwie i tak chciał zmylić policję.

Schował się przed policją między puszkami po piwie

Mężczyzna miał do odbycia karę zastępczą 15 dni pozbawienia wolności za jazdę rowerem po pijanemu. Sąd wystosował nakaz zatrzymania. 32-letni mieszkaniec podjaworskiej Męcinki, od dłuższego czasu skutecznie ukrywał się przed policją w różnych miejscach. Został namierzony przez policjantów kryminalnych, gdy pojawił się w mieszkaniu.

- Gdy funkcjonariusze weszli do jego domu, ich oczom ukazał się pokój wypełniony pustymi puszkami po piwie. 32-latek wtopił się w otoczenie jak kameleon — leżał na kanapie pomiędzy puszkami. - informuje policja,

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

 

 adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Skup metali kolorowych (20 marca 2023 7:52)
Ale musiało tam walić ulanym piwskiem...
KrwawyLoLo (20 marca 2023 7:07)
Jakie dziadzisko ja p*****lę, mieszkać w takim syfie. Ty chłopie w pierdlu będziesz miał jak w 7 gwiazdkowym hotelu
brud, smród i ubóstwo (19 marca 2023 13:00)
Widać, że czyścioszek z tego człowieka.
Jaś kapela (19 marca 2023 12:06)
poznali go po niedopitej puszce LOL
Podzamczanin (19 marca 2023 11:38)
Już wiemy po co zbiera się puszki
DJ2023 (19 marca 2023 11:04)
Jak dobrze że go nie do recyklingowali !

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwany  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

W Lubominie kradną buty, czyli wielki pech złodzieja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij