Menu

Nocny patrol: kolejni pijani kierowcy w rękach policji

35-latka miała 0,75 promila i nie miała prawa jazdy. 38-latek miał ponad 1,5 promila. Dwójka pijanych kierowców wpadła w ręce mundurowych dziś w nocy. Kobieta może stracić prawo jady dożywotnio.

 

Nocny patrol: kolejni pijani kierowcy w rękach policji

W poniedziałek około godziny 3:30 policjanci z drogówki zatrzymali 38-latka, który jechał przez Borówno. Badanie alkomatem wykazało u mieszkańca Wałbrzycha 1,52 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, grożą mu 2 lata wiezienia, wieloletni zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

Przed godziną 6:00 na ul. Głównej w Zagórzu Śląskim wpadła z kolei 32-latka. Kobieta miała 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek, 32-latka wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu miała aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. W tym przypadku 32-latka może trafić za kraty więzienia na 5 lat, grozi jej także wysoka grzywna, a sąd może zastosować w stosunku do kobiety dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Leon (23 marca 2023 12:40)
Wszystkich patusów powinni wyłapać jeszcze tych po anfetaminie oni z karte i tak sobie nic nie robią.
gosc (22 marca 2023 6:20)
to policjanci w nocy nie spia z radiem na full ? jakies zmiany nastapiły o ktoprych nie wiem ?
Trzeźwy (20 marca 2023 21:09)
Pijane świnie ????
abc (20 marca 2023 18:47)
Jak może stracić prawo jazdy jak go nie ma?
Ww (20 marca 2023 18:06)
Kobiety jednak dają w szyję
Kika (20 marca 2023 15:30)
Dostanie w zawieszeniu i prosto z sądu pojedzie do domciu, oczywiście siedząc za kierownicą. Kiedy będą w końcu zabierać samochody? Chyba tylko to powstrzymałoby pijaków za kółkiem
DJ2023 (20 marca 2023 12:41)
Bez słów mimo wysokich kar!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pijani kierowcy  |  

Wziął 3 tys. zł kredytu, teraz grozi mu 8 lat więzienia

Groził ochroniarzowi, że go zabije

Zaginął mieszkaniec Boguszowa-Gorc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij