Menu

Kulturalna Wiosna dla Seniora, ale tylko przez 10 dni...

Wstęp do Muzeum Porcelany i Starej Kopalni za 1 zł dla mieszkańców Wałbrzycha, którzy ukończyli 60 lat. Ruszyła akcja "Kulturalna wiosna dla seniora". Seniorzy muszą się jednak pospieszyć — akcja trwa zaledwie do końca miesiąca.

Kulturalna Wiosna dla Seniora, ale tylko przez 10 dni...

Kulturalna wiosna dla seniora to nowa akcja zaproponowana przez Muzeum Porcelany i Starą Kopalnię w Wałbrzychu. Do końca miesiąca seniorzy będą mogli zwiedzać te wałbrzyskie instytucje kultury za jedynie 1 zł. Wystarczy okazać dowód osobisty przy kasie.

Inicjatywa ma na celu jeszcze mocniej zaktywizować i zintegrować społeczność seniorów w naszym mieście, zachęcić ich do aktywnego uczestnictwa w kulturalnym życiu miasta i wyjścia z domu. - informują organizatorzy akcji.

Niestety, akcja trwać będzie zaledwie do... końca miesiąca, więc seniorzy musza się pospieszyć.adm
foto: Stara Kopalnia
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

tuJa (20 marca 2023 20:11)
Każda akcja jest dobra. Więcej takich udogodnień. Może dla innych grup też: uczniowie, studenci ?

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij