Menu

Stary Zdrój: Emeryci i renciści w końcu mają komfortowe warunki

Siedziba Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wałbrzychu jest już po kapitalnym remoncie. Teraz seniorzy będą mieć komfortowe warunki do spędzania czasu. 

Stary Zdrój: Emeryci i renciści w końcu mają komfortowe warunki
Siedziba czekała na remont bardzo długo, bo aż 50 lat. Zostało wyremontowane niemal wszystko. 
 
- Udało się to zrealizować w ciągu roku. Remont objął całą nasza siedzibę i wszystkie pomieszczenia. Musieliśmy stąd wyjść. Było robione wszystko. Łącznie z instalacją elektryczną. Została dobudowana toaleta dla niepełnosprawnych. Zostały zrobione podłogi i przede wszystkim ogrzewanie, które jest promiennikowe i bardzo energooszczędne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy teraz piękne pomieszczenia.  - mówi z Przewodnicząca  Polskiego Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarząd Oddziału Okręgowego w Wałbrzychu, Elżbieta Niewiadomska. 
 
 
 
Siedziba stanie się centrum, w którym lokalna społeczność będzie mogła organizować różne wydarzenia. 
 
- Na dużej sali spotyka się Klub Seniora. Robimy różne spotkania i odczyty. Zapraszamy różnych ludzi. Mamy swojego prawnika, który udziela porad prawnych, rozliczamy PIT. Współpracujemy z MOPS. Na pewno ruszy inicjatywa spotkań z dziećmi ze Starego Zdroju. W Bibliotece jest trochę mała sala i będzie dobra okazja. Nasze Panie z Klubu Seniora i Koła Rękodzieła będą wspólnie coś tutaj robić. Plany mamy duże. - mówi z Przewodnicząca  Polskiego Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarząd Oddziału Okręgowego w Wałbrzychu, Elżbieta Niewiadomska. 
 

 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

gohciu (20 marca 2023 22:59)
Ogrzewanie promiennikowe - chyba szałamajsko/srulowe.
Wania (20 marca 2023 19:10)
langer to miejsce dla ciebie straszy człowieku, a nie próbujesz zajmować się lokalną polityką.
Jacek (20 marca 2023 18:52)
Festyniary wstydu nie mają, biednym emerytom z talerza wyjadać.
Jarek (20 marca 2023 18:06)
Cytuję użytkownika: Jja
A Szpur tam po co,wielki radny za dychę. U siebie nic nie organizuje, tylko Sue pcha przed szereg.Na jesieni my mieszkańcy Starego Zdroju będziemy pamiętać o bezradnych radnych Szpurze i Szwajgi
Nie na jesień dupku PiSowski, tylko na wiosnę, no twój guru z Nowogrodzkiej się wystraszył i przesunął wybory samorządowe. ***** *** i ich wyznawców.
Jja (20 marca 2023 17:49)
A Szpur tam po co,wielki radny za dychę. U siebie nic nie organizuje, tylko Sue pcha przed szereg.Na jesieni my mieszkańcy Starego Zdroju będziemy pamiętać o bezradnych radnych Szpurze i Szwajgi

Dodaj komentarz

emryci  |   rencisci  |   remont  |   siedziba  |   walbrzych  |   stary  |   zdroj  |  

Ponad 300-letnie meble wróciły do Zamku Książ

Feel, Komodo, Dj Markowy. Rozpoczęły się Dni Wałbrzycha. Zobacz...

''Słodko gorzki'' sezon Górnika. Czy trener zostanie w drużynie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij