Menu

Zespół Paranoja - wysokie notowania w kwartalniku Twój Blues

- Dzięki aktywnemu wsparciu naszych fanów oraz lokalnych mediów, osiągnęliśmy bardzo wysokie notowania w plebiscycie czytelników kwartalnika Twój Blues i to aż w 6 kategoriach - informuje menager zespołu Tomasz Link.

 

Zespół Paranoja - wysokie notowania  w kwartalniku Twój Blues

 Odnieśliśmy niesamowity sukces jako zespół Paranoja z aglomeracji wałbrzyskiej.

7 miejsce w kraju, jako „Odkrycie Roku”,
12 miejsce w kraju jako „Zespół Roku”,
12 miejsce w kraju - Wiesław Hermanowicz jako „Wokalista Roku”,
13 miejsce w kraju - Krzysztof Haor jako „Gitarzysta Roku”,
13 miejsce w kraju płyta „Pytania” jako „Płyta Roku”,
15 miejsce w kraju - Krzysztof Kurnyta (saksofon) jako „Instrumentalista Roku”.

Wyniki plebiscytu Blues Top 2022 zostały ogłoszone w 92 numerze (marzec 2023) kwartalnika "Twój Blues".

- Składamy serdeczne podziękowania wszystkim fanom którzy na nas głosowali i wspierali oraz mediom, które o nas nie zapominają - mówi Tomasz Link w imieniu zespół Paranoja.

kat
foto: użyczone - paranoja.eu

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

sirico (9 maja 2023 12:49)
dlaczego paranoje mozna skomentowac a aleksy i lacha juz nie hahaha

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   Paranoja  |   muzyka  |  

Jazz nie tylko nad Odrą, ale też w Głuszycy i Wałbrzychu

Międzynarodowy Festiwal Henryka Wieniawskiego (program)

Dni Podzamcza - Festiwal Zabawy z okazji Dnia Dziecka (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij