Menu

Podzamcze: Ukradł kapsułki do prania i zaatakował ochroniarza. Grozi mu 10 lat

Policjanci zatrzymali na Podzamczu mężczyznę, który ukradł dwa opakowania kapsułek do prania i zaatakował ochroniarza w markecie przy ul. Hetmańskiej. Nie był to jedyny zatrzymany. 

Podzamcze: Ukradł kapsułki do prania i zaatakował ochroniarza. Grozi mu 10 lat
W jednym z marketów przy ul. Hetmańskiej pracownicy sklepu zatrzymali złodzieja. .  32-latek ukradł dwa opakowania kapsułek do prania i przy próbie ucieczki zaatakował ochroniarza. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w celi wałbrzyskiej komendy. Usłyszy zarzut kradzieży rozbójniczej. Został objęty dozorem policyjnym i grozi mu 10 lat więzienia. 
 
 
Drugi ze złodziei wpadł w ręce mundurowych  przy ul. Długiej. 33-latek z Boguszowa-Gorc  próbował wynieść ze sklepu artykuły alkoholowe, a straty oszacowane zostały na kwotę około 625 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu 5 lat więzienia. 
 


red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wałbrzyszanka (24 marca 2023 12:11)
Spec a jakim prawem obrażasz ludzi mieszkających na Podzamczu??? Tylko tyle potrafisz???
Podzamczanin (23 marca 2023 21:35)
Market na hetmanskiej jest tylko jeden,stokrotka.

Dodaj komentarz

policja  |   kapsulki  |   zatrzymany  |   zlodziej  |   podzamcze  |   hetmanska  |   market  |   w24  |   wtv  |   112  |   997  |  

Wypadek i ''lewe'' prawo jazdy

Czołówka na Świdnickiej: kierowca przysnął za kierownicą

Wałbrzyski nauczyciel skazany za rozbój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij