Menu

Jeden przestępca drogowy holował drugiego

Na ulicy 11 listopada policjanci zauważyli dwa holujące się pojazdy. Kiedy jednak mundurowi przyjrzeli się dokładnie kierowcom, okazało się, że było to dwóch znanych im osobiście przestępców drogowych.

Jeden przestępca drogowy holował drugiego
25-latek których holował pojazd miał już dwa aktywne zakazy sądowe  i powinien siedzieć w zakłądzie karnym. Mężczyzna w holowanym pojeździe posiadał natomiast trzy sądowe zakazy poruszania się pojazdami i najprawdopodobniej niebawem, po kolejnym sądowym wyroku, również podzieli losy swojego kolegi i trafi za kraty więzienia.
 
Mundurowi potwierdzili, że 18-latek miał już trzy wyroki sądowe z 2022 roku dotyczące zakazu kierowania pojazdami, jednak sąd nie zdecydował jeszcze o umieszczeniu młodego mężczyzny w zakładzie karnym.
 
 
25-latek – posiadał dwa aktywne sądowe zakazy orzeczone wyrokami z tamtego roku, ale w tym przypadku Sąd Rejonowy w Wałbrzychu skazał mężczyznę na karę bezwzględnego więzienia. Tym samym spędzi teraz 12 miesięcy w zakładzie karnym. Dzisiaj podejrzany został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy.
 
Obu młodym wałbrzyszanom grozi 5 lat więzienia. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pijak (29 marca 2023 15:23)
Czyli trzeba mieć 3 wyroki. Dobrze wiedzieć. Idę jeździć.
KrwawyLoLo (29 marca 2023 8:35)
Jeden kretyn drugiego kretyna zaholował do pierdla
Kick (29 marca 2023 8:12)
Cytuję użytkownika: kot
"Na ulicy 11 listopada policjanci zauważyli dwa holujące się pojazdy" autorzyno czy potrafisz wytłumaczyć co napisałeś? język polski bardzo trudna
Redagują gimnazjaliści, więc nie wymagaj za wiele .
kot (28 marca 2023 21:14)
"Na ulicy 11 listopada policjanci zauważyli dwa holujące się pojazdy" autorzyno czy potrafisz wytłumaczyć co napisałeś? język polski bardzo trudna

Dodaj komentarz

policja  |   hol  |   przestepcy  |   112  |   997  |   informacje  |   wtv  |   w24  |   walbrzych24com  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij