Menu

Gość Dnia - Łukasz Kazek

Czy kogokolwiek historia może jeszcze kręcić? W jaki sposób Łukasz stał się depozytariuszem i powiernikiem? Co w Wałbrzychu robiła telewizja z Singapuru? Które  gminy wałbrzyskie to barbarzyńcy i dlaczego? O swojej pasji do historii opowiada Łukasz Kazek, autor serialu dokumentalnego History Story i innych produkcji o wałbrzyskich tajemnicach.

Gość Dnia - Łukasz Kazek

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Edek (12 kwietnia 2023 8:02)
Cytuję użytkownika: Krzyś
Napiszcie coś na temat GRONKOWCA w wodzie na AQUA ZDRÓJ.
Korzystamy z basenu.Czy to prawda?Jeżeli tak ,to dlaczego nie jesteśmy informowani.?
Agnisia (31 marca 2023 17:41)
Cytuję użytkownika: Motyla Noga
Czy to nie ciekawe, że wszyscy starzy ludzie wyspowiadali się Kazkowi ?:) Normalnie taki talent , że nic tylko na księdza.
Tylko,że księdzu nie wolno mówić wszystkiego; mądrzy wiedzą o co chodzi.
Robson (31 marca 2023 13:30)
Programy Pana Łukasza są bardzo ciekawe ciekawy sposób opowieści zawsze lubiłem historię
Motyla Noga (31 marca 2023 8:19)
Czy to nie ciekawe, że wszyscy starzy ludzie wyspowiadali się Kazkowi ?:) Normalnie taki talent , że nic tylko na księdza.
Krzyś (30 marca 2023 17:29)
Napiszcie coś na temat GRONKOWCA w wodzie na AQUA ZDRÓJ.

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Łukasz Kazek  |   historia  |   history story  |   tajemnice  |   złoty pociąg  |  

Gość Dnia - Robert Wróbel

Gość Dnia - Łukasz Kożuch

Wbrew hejtom mają patronkę, którą sobie wybrali

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij