Menu

Kupmy terenówkę dla Ukrainy i pomóżmy wygrać wojnę. Ruszyła zbiórka

Potrzebne jest 25 tys zł na samochód terenowy dla Ukrainy. Ruszyła zbiórka. 

Kupmy terenówkę dla Ukrainy i pomóżmy wygrać wojnę. Ruszyła zbiórka
- Wałbrzych pomaga Ukrainie od 24 lutego 2022 r. Przez ponad rok przyjęliśmy tysiące uchodźców i wysłaliśmy 11 dużych transportów humanitarnych do naszego partnerskiego miasta - Borysławia. Wysyłaliśmy wszystko co się da: jedzenie, artykuły medyczne, odzież oraz generatory prądu i wiele innych potrzebnych rzeczy. Ostatni transport to dwa samochody terenowe dla ukraińskich żołnierzy, które już służą w okolicach Zaporoża. Samochody terenowe to dzisiaj najbardziej poszukiwany przez żołnierzy frontowych asortyment, gdyż średni okres ich wykorzystania trwa tam czasami zaledwie kilka tygodni. Pomóżmy im wygrać tę wojnę jak najszybciej! Asortyment zakupiony dzięki zbiórkom charytatywnym osobiście przekazujemy odbiorcom z pomocą Rady Miejskiej Borysławia. - czytamy na stronie zbiórki
 
Zbiórkę znajdziesz tutaj
 
 
Przypomnijmy, że Wałbrzych już kilka dni temu przekazał auta, które juz są na froncie
 

red
foto: zbiórka
redakcja@walbrzych24.com
zbiorka  |   ukraina  |   zrzutka  |   walbrzych  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij