Menu

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Samochody terenowe przekazane przez Wałbrzych, trafiły na wojenny front. Już korzysta z nich ukraińska armia. 

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Auta to czteronapędowy Nissan Patrol, który wałbrzyski Urząd Miasta kupił za 5,5 tysiąca złotych i  Kia, która należała do Urzędu Miasta. Samochody wyremontował Autoserwisu Goliat.

Na pomysł, by przekazać auta, wpadł prezydenta Wałbrzycha, Roman Szełemej i rzecznik Urzędu Miejskiego,  Edward Szewczak. 

- Decyzja zapadła od razu, że robimy. Postanowiliśmy, że zrobimy to nieodpłatnie, a pieniądze przeznaczone na remont samochodów niech trafią na inne zakupy potrzebnych rzeczy dla Ukrainy — mówił właściciel Autoserwisu Goliat, Zbigniew Procki.

 

 

Obecnie trwa zrzutka na kolejne auto, które ma trafić do ukraińskich żołnierzy.

Przeczytaj też: Kupmy terenówkę dla Ukrainy i pomóżmy wygrać wojnę. Ruszyła zbiórka

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Fliper (1 kwietnia 2023 14:38)
Może by tak zrzutka na bilet powrotny dla tchórzy ukraińskich chowających się za spódnicami swoich kobiet którzy powinni walczyć za swą ojczyznę a nie siedzieć na polskim garnuszku.
Romuald (1 kwietnia 2023 10:52)
Teraz jeżdżą nimi dzieci ministrów do baru debile
V_ (31 marca 2023 18:36)
Ja pier.......!!!! Dzięki temu upadlina wojnę wygra !!!
JJP (31 marca 2023 12:12)
Ten temat jeśli dobrze pamiętam pojawiał się już 2 razy. Jaki cel ma odgrzewanie starych kotletów?
PanLach (30 marca 2023 23:01)
Z Łołbrzycha do Ukrainy a potem w front.A potem jechały na tunel i w most do pola i w minę.
Józef Zabójca Moskali (30 marca 2023 22:34)
Cytuję użytkownika: stefek banan-dera
trwa zbiórka na nową terenówkę - najlepszą opcją będzie łada niva
Ta zielonoładowa, która parkuje na Klonowej???
Jožin z Bažin (30 marca 2023 21:04)
Tak będziecie karmić mieszkańców jakimś nibypomysłem srula? Żeby każdy wiedział, że on nieogolonym pyskiem pokonał osobiście Putina?!?
stefek banan-dera (30 marca 2023 20:50)
trwa zbiórka na nową terenówkę - najlepszą opcją będzie łada niva
berlin (30 marca 2023 20:49)
nie ładnie
***** putina (30 marca 2023 20:29)
Brawo

Dodaj komentarz

samochody  |   walbrzych  |   ukraina  |   front  |   auta  |   terenowe  |  

Sobięcin: Z ''Palestyny'' nie zostanie kamień na kamieniu

Wałbrzych pamięta o Żołnierzach Wyklętych

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij