Menu

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

Kilka zastępów straży pożarnej przyjechało do pożaru na Piaskowej Górze. W tzw. "mrówkowcu" przy ul. Broniewskiego ktoś podpalił skrzynkę od hydrantu. 

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

O pożarze strażacy zostali poinformowani przed godziną 21:00

 

 

Ogień został ugaszony przed przyjazdem strażaków przez jednego z mieszkańców. Pożar uszkodził okno i szafkę w jednej z komórek. Nikomu nic się nie stało. Strażacy przed ponad godzinę sprawdzali kamera termowizyjną, czy ponownie nie dojdzie do zapłonu. red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jezior (2 kwietnia 2023 9:01)
To ja jezior wszechmogący buhaha

Dodaj komentarz

straz  |   pozarna  |   walbrzych  |   interwencja  |   broniewskiego  |  

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Wałbrzych: Lewica przeciwko podwyżce ceny biletu z 4,00 zł na 5,60 zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij