Menu

Schował się za suszarką i podawał się za brata

Ukrył się za suszarką na pranie,  a policjantom podczas legitymowania pokazał dowód osobisty własnego brata. Miał dużego pecha, gdyż funkcjonariusze doskonale wiedzieli kim jest. 

Schował się za suszarką i podawał się za brata
37-latek chciał uniknąć zatrzymania, ponieważ był poszukiwany przez sąd za niepłacenie alimentów. Teraz trafi za kraty więzienia na 5 najbliższych miesięcy.
 
Policjanci udali się do jednego z mieszkań przy ul. Paderewskiego na Nowym Mieście,  gdzie miał ukrywać się jeden z poszukiwanych. Na miejscu drzwi otworzyła kobieta, która oświadczyła, że mężczyzny dawno nie widziała.
 
 
Policjanci nie uwierzyli jednak wałbrzyszance, a wewnątrz mieszkania za rozłożoną suszarką z praniem zauważyli skulonego mężczyznę z założonym kapturem na głowie. Podczas legitymowania wałbrzyszanin próbował zmylić funkcjonariuszy okazując dokument tożsamości własnego brata i podając się za niego. Sprawa od razu wyszła na jaw, gdyż mundurowi doskonale wiedzieli kim jest mężczyzna, z którym rozmawiają.
 
37-latek został zatrzymany, ponieważ miał trafić za kraty więzienia na 5 lat za niepłacenie alimentów , za co został skazany prawomocnym wyrokiem. Dzisiaj policjanci przewiozą mężczyznę do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi do jednego z zakładów karnych na terenie Polski. Za posługiwanie się cudzym dowodem osobistym czeka go jednak dodatkowa kara. Za to przestępstwo grożą nawet 2 lata więzienia.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   alimenty  |   suszarka  |   112  |   997  |   interwencja  |   poszukiwany  |   wiadomosci  |   w24  |   informacje  |  

Pożar zbiorników z gazem w Strzegomiu. Ewakuacja mieszkańców

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij