Menu

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Troje mieszkańcow Wałbrzycha trafiło w ręce policji. Dokonywali kradzieży na terenie miasta. Jeden z nich odpowie za kradzież rozbójniczą. Wszyscy mogą trafić za kraty więzienia na okres 5 lub 10 lat.

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady
Do pierwszego zatrzymania doszło prz ul. Wieniawskiego. Wpadła niepozorna 73-letnia mieszkanka naszego miasta. Dzień wcześniej ukradła perfumy i kosmetyki z jednej z drogerii o łącznej wartości blisko 750 złotych. Policjanci podczas przeszukania jej mieszkania przy ul. Klonowej, znaleźli skradzione przedmioty. Kobieta może teraz trafić za kraty więzienia na 5 lat.
 
Około godziny 18:00 przy ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu wpadł 24-letni mieszkaniec naszego miasta, który chwilę wcześniej został zatrzymany przez pracowników ochrony na kradzieży napoju energetycznego. Mundurowi udowodnili mu jednak kilka innych kradzieży w ostatnim czasie w dwóch innych sklepach na Podzamczu, skąd zniknęły głównie wyroby tytoniowe, a straty wyniosły łącznie blisko 2,5 tysiąca złotych. Mężczyźnie za kradzieże sklepowe również grozi teraz 5 lat więzienia. 
 
 
Trzeci z zatrzymanych mężczyzn wpadł w ręce policjantów w czwartek tuż przed północą. Mężczyzna został zatrzymany przy ul. Jachimowicza w Wałbrzychu, po tym jak wyszedł z zakładu pracy. Wcześniej mundurowi ustalili, że 40-latek dzień wcześniej przed południem miał ukraść ze sklepu przy ul. Mickiewicza w centrum miasta dwie tabliczki czekolady, a uciekając zaatakować pracownika ochrony obiektu, uderzając go ręką w klatkę piersiową. Za popełnione przestępstwo kradzieży rozbójniczej mężczyzna może teraz natomiast trafić za kraty więzienia na 10 lat.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bolek z lolkiem (3 kwietnia 2023 19:59)
Za czekoladę? Za energetyka? Ku®wa, serio?
Ojejku (3 kwietnia 2023 9:19)
Fala zbrodni przelewa się przez Wałbrzych ????
Tak pytam (2 kwietnia 2023 12:39)
Cytuję użytkownika: ss
łapią za energetyka a kryminalne ku**wy mają swoje plantacje hahha
A masz na to dowody?
ss (31 marca 2023 20:54)
łapią za energetyka a kryminalne ku**wy mają swoje plantacje hahha

Dodaj komentarz

polcija  |   112  |   zatrzymanie  |   zlodzieje  |   997  |  

Pożar zbiorników z gazem w Strzegomiu. Ewakuacja mieszkańców

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij