Menu

Droga Krzyżowa na Podzamczu (FOTO)

Wierni z Parafii Podwyższenie Krzyża Św. w Wałbrzychu wzięli udział w Drodze Krzyżowej, która prowadziła ulicami Podzamcza. Już za tydzień rozpoczynają się Święta Wielkanocne.

Droga Krzyżowa na Podzamczu (FOTO)

 

 

foto: Kai Taller
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24

Komentarze

Podzamczanin (3 kwietnia 2023 9:52)
Cytuję użytkownika: antyklecha
Cytuję użytkownika: Brawo i szacunek
Dla wszystkich obecnych i każdego z osobna
Wzbudzają litość!
Dla mnie wzbudzają pogardę. Pochody w obronie czci...Coś to zmieni? Każdy i tak ma swoje zdanie,a to jest próbą siłowego,bo inaczej siłowo nie mogą,pokażą innym że TO MY MAMY RACJE. żałosne
antyklecha (1 kwietnia 2023 23:32)
Cytuję użytkownika: Brawo i szacunek
Dla wszystkich obecnych i każdego z osobna
Wzbudzają litość!
Krzyś (1 kwietnia 2023 21:20)
Marta i Mocherowy Pisior to jedno IP zmień bo wszystko widzę ,chcesz identyfikacji ? Piszesz w wielu tematach jako ta czy ten. Ale słabo to samo IP.
benk (1 kwietnia 2023 21:16)
Moherowy Pisior- lepiej się zaciągnij do Legii Cudzoziemskiej i won aż za Cichy Don, czyli "paszoł won"!
Unijne wartości. (1 kwietnia 2023 16:30)
Dlaczego włodarz się nie stawił do pomocy w dźwiganiu krzyża?
Milon (1 kwietnia 2023 15:56)
No proszę ile starszych, schorowanych osób, na kolanach, pochylonych niemal z nosem do ulicy. Szkoda, że w przychodni i innych tego typu miejscach nawet chwili postać nie mogą, bo przecież kręgosłup i stawy wiekiem zniszczone :)
Marta (1 kwietnia 2023 13:52)
Fajne zdjecia, malo troche tych ludzi jak na Podzamcze. Wiekszosc ludzi starszych i jakies przypadkowe dzieci. Smutne...
Krzyś (1 kwietnia 2023 13:24)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Proszę o poradę jak zaciągnąć się do paramilitarnej formacji "Wojownicy Maryji". Są jakieś testy sprawnościowe w rodzaju "bieg rzymskiego katolika" czy inne? Jaka jest wysokość żołdu?
Szkoda że kpisz ale rozumu nie kupisz.A święta Zmartwychwstania Panskiego obchodzisz czy kurczaczek i zajączek.
Dla ciebie tylko (1 kwietnia 2023 12:31)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Proszę o poradę jak zaciągnąć się do paramilitarnej formacji "Wojownicy Maryji". Są jakieś testy sprawnościowe w rodzaju "bieg rzymskiego katolika" czy inne? Jaka jest wysokość żołdu?
Homo-komando https://www.tysol.pl/a72980-byla-przysiega-klekanie-i-pasowanie-flaga-lgbt-homokomando-przyjelo-nowych-homokomandosow-video
Brawo i szacunek (1 kwietnia 2023 12:23)
Dla wszystkich obecnych i każdego z osobna
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

podzamcze  |   droga krzyżowa  |   wielkanoc  |   wielki post  |   kościół katolicki  |  

Drzwi Otwarte na Nowym Podzamczu

Która wałbrzyska choinka jest najwyższa?

Na Podzamczu pojawiła się choinka (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij