Menu

Stary Zdrój: Rozdadzą świąteczny posiłek

W niedzielę palmową 2 kwietnia od godziny 13:00 w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój zostanie rozdany ciepły posiłek i ciasto wielkanocne dla osób potrzebujących wsparcia, bezdomnych i samotnych. Jeśli znacie takie osoby w swoim otoczeniu, to śmiało można kierować je w tym dniu do świetlicy RWS.
Stary Zdrój: Rozdadzą świąteczny posiłek
Ciepły posiłek tradycyjnie przygotowuje grupa wolontariuszy Ludzie Dobrej Woli "Pomocna Dłoń". Jest to grupa osób, która kiedyś znalazła się na "życiowym zakręcie", a dziś po wyjściu "na prostą" pomaga tym, którzy tego potrzebują. To nie pierwsza tego typu inicjatywa przygotowana w świetlicy Rady Wspólnoty Samorządowej przez tą grupę.
 
 
Jednak to nie wszystko. Każdy kto przyjdzie otrzyma również ciasto wielkanocne. Wypieki świąteczne przygotują członkowie Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój, jak również Cukiernia Oleńka, która włączyła się do akcji wolontariuszy. Więc jeśli w twoim otoczeniu jest osoba bezdomna, samotna i wymagająca wsparcia to śmiało możesz skierować ją w Niedzielę Palmową 2 kwietnia od godziny 13:00 do siedziby Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój - Armii Krajowej 37, naprzeciwko kina Apollo.
 
opr.plr
foto: użyczone / RWS Stary Zdrój
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ania (2 kwietnia 2023 15:12)
2 x w roku ale dieta radnego 4 lata
Olka (1 kwietnia 2023 23:22)
Cytuję użytkownika: benk
Moim zdaniem bardzo pożyteczna inicjatywa.
Do roboty się weź!
benk (1 kwietnia 2023 21:09)
Moim zdaniem bardzo pożyteczna inicjatywa.
Owocowy (1 kwietnia 2023 16:37)
Idą wybory to zaczęli dokarmiać potencjalnych wyborców platformy.Szkoda że tylko 2 razy w roku w kwietniu i grudniu gdy idą święta dokarmiają.

Dodaj komentarz

Stary Zdrój  |   RWS  |   posiłek  |   Wielkanoc  |   bezdomni  |   potrzebujący  |  

Prezydent Wałbrzycha: Dlaczego osób bezdomnych nie wyrzucamy z...

Jako jedyni ruszyli z pomocą

Posprzątali Stary Zdrój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij