Menu

Dachowanie w Starym Julianowie

23-letnia wałbrzyszanka jadąc od strony Nowego Julianowa doprowadziła do dachowania pojazdu, a prowadzony przez nią samochód znalazł się w przydrożnym rowie. Trzy uczestniczki zdarzenia trafiły do szpitala.

Dachowanie w Starym Julianowie
Pomimo cyklicznie prowadzonych działań profilaktycznych, informacyjnych i prewencyjno-kontrolnych oraz ciągłych apeli wałbrzyskich policjantów ruchu drogowego w Starym Julianowie doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze 23-letnia mieszkanka naszego miasta zjechała swoim samochodem osobowym z jezdni, doprowadziła do dachowania pojazdu, który ostatecznie zatrzymał się w rowie. Sprawczyni zdarzenia była trzeźwa. Wszystkie biorące udział w zdarzeniu kobiety trafiły do szpitala. Z wstępnych informacji wynika, że kierującej oraz dwóm pasażerkom nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze ostatecznie ukarali 23-latkę mandatem karnym w kwocie 3 tysięcy złotych i 12 punktami karnymi.
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mariusz (2 kwietnia 2023 12:55)
Cytuję użytkownika: Wilku
Jak c*****ym kierowca trzeba być aby nie opanować mocy Yariski? Ile to koni ma? 50? 60?
Od 65 do 150 KM. Przy ok. 900 kg masy. Najpopularniejsza wersja 106 KM.
UWAGA (1 kwietnia 2023 19:27)
piłkarski Górnik Wałbrzych wygrał dzisiaj mecz. Ha ha oczywiście to taki ponury żart.
Wilku (1 kwietnia 2023 18:37)
Jak c*****ym kierowca trzeba być aby nie opanować mocy Yariski? Ile to koni ma? 50? 60?
DJ2023 (1 kwietnia 2023 17:57)
Cytuję użytkownika: Pan
Żadne działania nie pomogą,jak zamiast rozumu kierowca ma " siano" we łbie.
Nie Kierowcy zapominają że auto jeżdżącą trumną jest !
Heniutek (1 kwietnia 2023 17:41)
Jadę ostatnio z Orlenu na 1Maja w kierunku ronda niepodległości i pierwsze skrzyżowanie jest z zakazem skrętu w lewo. Jedzie przede mną nauka jazdy i skręca w lewo. Trąbie na nich ale konsekwentnie wykonują manewr.
Pan (1 kwietnia 2023 17:29)
Żadne działania nie pomogą,jak zamiast rozumu kierowca ma " siano" we łbie.

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   Stary Julianów  |   wypadek  |   prędkość  |   dachowanie  |  

Pożar zbiorników z gazem w Strzegomiu. Ewakuacja mieszkańców

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij