Menu

Gość Dnia - Paweł Gancarz

 Myślę, że nie dojdzie do projektu wspólnej, ogólnopolskiej listy opozycji w wyborach parlamentarnych - mówi Paweł Gancarz, szef PSL na Dolnym Śląsku. Wśród liderów listy Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni w okręgu wałbrzyskim, jeśli powstanie samodzielnie, wymienia siebie oraz Zenona Madeja, szefa struktur Polski 2050 we Wrocławiu. 

Gość Dnia - Paweł Gancarz

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Matematyka (5 kwietnia 2023 8:24)
PSL - do kogo by się tu przykleić, gdy poparcie w okolicach progu wyborczego?
o (3 kwietnia 2023 17:15)
PSL = popieranie odstrzału dzików i referendum ws. aborcji. Także ja temu panu podziękuję.

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Paweł Gancarz  |   wybory  |   listy wyborcze  |   PSL  |   Polska 2050  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij