Menu

Recydywista ukradł narzędzia i zaatakował pracowników sklepu. Grozi mu 15 lat więzienia.

Najpierw ukradł  narzędzia w jednej z placówek handlowych znajdujących się na Sobięcinie, a następnie zaatakował pracowników sklepu. Kradzież  zauważył jeden z klientów i ruszył w pościg za mężczyzną, ujął go i przekazał  policjantom. Ci zatrzymali 56-latka i osadzili w jeden z cel w wałbrzyskiej komendzie. Podejrzany został tymczasowo aresztowany. Okazało się, że jest recydywistą.

Recydywista ukradł narzędzia i zaatakował pracowników sklepu. Grozi mu 15 lat więzienia.
 56-latek ukradł cztery klucze nastawne oraz nitownicę o łącznej wartości ponad 400 złotych. To wszystko zauważyli pracownicy sklepu. Złodziej nie chciał jednak odpuścić i  zaatakował 65-latkę oraz 25-latka. Na szczęście w wyniku zdarzenia obojgu pokrzywdzonym nic poważnego jej się nie stało.
 
Agresorowi udało się uciec ze sklepu, jednak w pościg za nim ruszył jeden z klientów, który był świadkiem zdarzenia. Mężczyzna dogonił sprawcę w rejonie ul. 1 Maja. Policjanci  już po chwili byli na miejscu i zatrzymali krewkiego 56-latka.
 
 
Mężczyzna, jak się okazało miał już na sumieniu podobne przestępstwa i odbywał już karę pozbawienia wolności 
 
Wałbrzyszanin do sprawy najbliższy miesiąc spędzi w Areszcie Śledczym w Dzierżoniowie, gdzie został przewieziony przez mundurowych. Grozi mu nawet 15 lat więzienia. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zosia (5 kwietnia 2023 10:02)
Ciekawe czy policjanci podpziękoeali temu Panu co szybko biega
srutututu (5 kwietnia 2023 9:40)
Sobięcin i wszystko w temacie

Dodaj komentarz

policja  |   kradziez  |   multirecydywa  |   zlodziej  |   sobiecin  |   sklep  |   112  |   997  |   wiadomosci  |   informacje  |   w24  |   walbrzych24com  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Sobięcin: Z ''Palestyny'' nie zostanie kamień na kamieniu

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij