Menu

14-letni włamywacze w rękach policji

Włamali się do jednej z altanek ogrodowych w Boguszowie-Gorcach, ale już po kilku dniach wpadli w ręce miejscowych policjantów. Okazało się, że dwóch zatrzymanych złodziei to 14-latkowie. Obaj odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Policjanci odzyskali skradziona skrzynkę z narzędziami.

14-letni włamywacze w rękach policji
Mieszkaniec Boguszowa-Gorc zgłosił miejscowym policjantom kradzież z włamaniem do altanki ogrodowej znajdującej się przy ul. Puławskiego. Złodzieje  po uprzednim wyrwaniu skobla zabezpieczającego drzwiczki okiennicy dostali się do wnętrza pomieszczenia i ukradli z niego skrzynkę narzędziową. Łączne straty to  około 700 złotych.
 
 
Mundurowi zatrzymali obu sprawców zdarzenia. Okazali się nimi dwaj nieletni mieszkańcy tej samej miejscowości, którzy dopiero co ukończyli 14 lat. Skradzione mienie funkcjonariusze wcześniej odzyskali.
 
Sprawcy przyznali się do winy. Staną teraz przed sądem rodzinnym. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

SPIERDALAJ NA RUSZTOWANIE (7 kwietnia 2023 13:47)
Cytuję użytkownika: scc
Cytuję użytkownika: Podzamcze to elita
Jaki sąd rodzinny? Kara wiezienia z innymi recydywistami.
elita z miejscem na rozum
fizolu
Żandarm (7 kwietnia 2023 9:46)
Cytuję użytkownika: Podzamcze to elita
Jaki sąd rodzinny? Kara wiezienia z innymi recydywistami.
Tak pewnie a co tam idźmy dalej artykuł 148 - kara śmierci idiota
JP200 (6 kwietnia 2023 23:25)
Mam 15 lat debile jebane jebać policje k***y jebane
Recydywa (6 kwietnia 2023 22:13)
Cytuję użytkownika: Podzamcze to elita
Jaki sąd rodzinny? Kara wiezienia z innymi recydywistami.
Opowiem wam historie. Ogrody w Wałbrzychu, nieważne gdzie. Historia prawdziwa. Włamania były co jakiś czas,ludzie się zgadali i czekali .i się doczekali.przyszedl w końcu zlodziej. To co z nim zrobili nadaje sie na film dług 2.przezyl oczywiście bo śmiecia zabić nie chcieli,ale z ogrodów się czołgał do bramy. Im też jakby ktoś taki łomot spuścił to też by się bali.
scc (6 kwietnia 2023 19:26)
Cytuję użytkownika: Podzamcze to elita
Jaki sąd rodzinny? Kara wiezienia z innymi recydywistami.
elita z miejscem na rozum
Podzamcze to elita (6 kwietnia 2023 18:53)
Jaki sąd rodzinny? Kara wiezienia z innymi recydywistami.

Dodaj komentarz

wlamanie  |   zlodzieje  |   boguszow  |   gorce  |   112  |   997  |   14-latkowie  |  

Oszuści nie odpuszczają - młody mężczyzna stracił ponad 50 tysięcy...

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Wypadek na trasie Struga-Stare Bogaczowice. Kierowca w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij