Menu

Urbex w opuszczonym szpitalu dziecięcym na Gaju (VIDEO)

Na kanale youtube Michała Jabłońskiego pojawił się film z eksploracji opuszczonego szpitala na Gaju. 

Urbex w opuszczonym szpitalu dziecięcym na Gaju (VIDEO)

 

 

red
foto: youtube Michał Jabłoński
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

obserwator (10 kwietnia 2023 21:16)
Zastanawiam się dlaczego tyle lat nikt się nie zaopiekował i nie zabezpiecza tych budynków i pozwala niszczyć i dewastować , kto za to odpowiada z magistratu ? NFZ a może ktoś z ekipy rządowej celowo dopuszcz dfo dewastacji budynków , zeby pózniej wykupić za bezcen ? proponuje napisać doniesienie do prokuratury rejonowej w Swidnicy o celowym dopuszczeniu do dewastacij kompleksu budynków byłego Szpitala Dziecinnego w Wałbrzychu na dzielnicy Gaj , może w końcu ktoś się zainteresuje się mieniem społecznym - państwowym i nie dopuści do dalszej dewastacji budynków i terenu okalającego ???
Ebac go (10 kwietnia 2023 9:50)
Kierownik techniczny to ciul był.
Marek (9 kwietnia 2023 23:18)
Cytuję użytkownika: Stasiu konserwator pozdrawia
Jestem wnukiem mojego dziadka Stasia który pracowal tam jako konserwator,wiele mi opiwiedziec zdążył zanim umarł. Lubił popić z gościem z prosektorium ,też pewnie nie zyje już,albo jest dziadkiem. Raczej nie zyje. Kierownik techniczny to kawał gnoja był. Ludzie cie nie lubili delikatnie mówiąc. Reszta ekipy spoko ludzie. Ale była wśród nich czarna owca.bez szczegolow.
Ela.pamietam Cie. Trzeba przyznać że największą łaska na szpitalu to była Pani psycholog. Najładniejsza. Dziś pewnie już babcia.jesli jeszcze żyje.my stare dziadki już. Pozdrawiam ekipę techniczną.
Stasiu konserwator pozdrawia (9 kwietnia 2023 23:06)
Jestem wnukiem mojego dziadka Stasia który pracowal tam jako konserwator,wiele mi opiwiedziec zdążył zanim umarł. Lubił popić z gościem z prosektorium ,też pewnie nie zyje już,albo jest dziadkiem. Raczej nie zyje. Kierownik techniczny to kawał gnoja był. Ludzie cie nie lubili delikatnie mówiąc. Reszta ekipy spoko ludzie. Ale była wśród nich czarna owca.bez szczegolow.
Laleczka Czaki (9 kwietnia 2023 22:44)
Swietne miejsce do nagrania horroru.
Pracownik (9 kwietnia 2023 20:58)
Byłem,widziałem,nie pozdrawiam holoty z obsługi. Jednego spotkałem ostatnio na przystanku koło aqua zdroju.oczy rozbiegane,pijany w ch. Pamiętasz gości którego uderzyłeś w twarz tu szcurzy pomiocie? Gnido hydrauliczne elektryczna? Stoczyłeś się jak reszta tych baranow,czort z wami tańcował, juz wiecie dlaczego toto zamknęli. Pozdrawiam Panią psycholog z ostatnich lat.

Dodaj komentarz

szpital  |   urbex  |   gaj  |   opuszczony  |   walbrzych  |   eksploracja  |   ciekawostki  |   video  |   film  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij