Menu

Autobus ''A'' od dziś dojeżdża do Szpitala im. Sokołowskiego

To dość istotna zmiana w rozkładzie jazdy linii "A". Od dziś niektóre autobusy dojeżdzają do Szpitala im. Sokołowskiego. Przypominamy, że od 3 kwietnia w Wałbrzychu jezdzą dwie nowe linie (10 i 20).

 

Autobus ''A'' od dziś dojeżdża do Szpitala im. Sokołowskiego

Do szpitala dojeżdżają wybrane kursy autobusów linii "A", od poniedziałku do piątku. W weekend autobusem "A" do szpitala nie dojedziemy. Sprawdźcie dokładnie rozkład - TUTAJ.

Niestety, jak piszecie w komentarzach, kolejną rzeczą jaką ZDKiUM powinien zrobić to zmania elektronicznego rozkładu jazdy na... bardziej czytelny. Rozkład, zdaniem wielu czytelników, jest po prostu nieczytelny i niełatwo znaleźć połączenie (szczególnie turystom, którzy nie znają topografii miasta). 

Przypominamy, że od 3 kwietnia kursują dwie nowe linie autobusowe: 
20 -  w dni robocze i soboty od godz. 4:25 do 18:10, na trasie: Konradów – Śródmieście – Nowe Miasto. Trasa przejazdu poprowadzona została ulicami: Baczyńskiego – Daszyńskiego – Wańkowicza – Żeromskiego – Kolejowa – Wysockiego – Piłsudskiego – Nowowiejska – Struga – Psie Pole i z powrotem.

10 - w dni robocze, soboty i niedziele od godz. 4:50 do 23:10, na trasie: Konradów – Śródmieście – Podgórze. Trasa przejazdu poprowadzona została ulicami: Baczyńskiego – Daszyńskiego – Andersa – Ratuszowa – Andersa – Ludowa – Reja – Kolejowa – Wysockiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Łukowa i z powrotem.
 
 

Pojawiły się też nowe  przystanki - dla linii nr 10 w obrębie skrzyżowania ulicy Jagiellońskiej i Łukowej, natomiast linia 20 obsługiwać będzie przystanki położone na ul. Struga oraz Psie Pole.

A my czekamy na Wasze sugestie dotyczące komunikacji miejskiej - piszcie: redakcja@walbrzych24.com
 kb
foto: ZDKiUM
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Umowa podpisana - pierwsze autobusy wodorowe przyjadą we wrześniu 2024

Wałbrzych: autobusy na wodór już w przyszłym roku. W środę...

Wałbrzych: zmiany w rozkładzie jazdy autobusów miejskich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij