Menu

Odgryzł sąsiadowi kawałek ucha

Było prawie jak w walce Tysona z  Holyfieldem... 32-latek podczas awantury odgryzł sąsiadowi kawałek ucha.

Odgryzł sąsiadowi kawałek ucha
Do zdarzenia doszło w Głuszycy, późnym wieczorem (ok. 23:00). Wszystko zaczęło się gdy 41-letni mężczyzna zwrócił uwagę 32-letniemu sąsiadowi, że ten zachowuje się głośno. Między mężczyznami doszło do kłótni i szarpaniny. Wtedy 32-latek odgryzł kawałek ucha 42-latka. 

Głuszyccy policjanci zatrzymali 32-latka. Grozi mu do 7,5 roku wiezienia. Decyzją sądu mężczyzna objęty został dozorem policyjnym.
 
kb
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
 
 
 
 

Komentarze

Jadzia (13 kwietnia 2023 15:46)
Gdzie w przepisach jest mowa o ciszy nocnej? NIGDZIE co innego art 51 KW
Dociekliwa (13 kwietnia 2023 8:19)
A cała akcja była tak rozłożona w czasie, że poszkodowanemu w międzyczasie przybył rok ...
Lola (12 kwietnia 2023 14:24)
Cisza nocna, to ma być cisza i chu.j.Doje,bać gryzakowi.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij