Menu

Przetarg na samochody dla Straży Miejskiej unieważniony przez... brak podpisu

Gmina Wałbrzych planowała zakup dwóch nowych samochodów hybrydowych dla Straży Miejskiej. Do przetargu zgłosiła się jedna firma, która złożyła ofertę mieszczącą się w budżecie, ale przetarg unieważniono z powodu bardzo błahego powodu.

Przetarg na samochody dla Straży Miejskiej unieważniony przez... brak podpisu
Gmina Wałbrzych planowała wyposażyć Straż Miejską w dwa nowe samochody o napędzie hybrydowym. W zamówieniu sprecyzowano, że mają być to pojazdy typu kombi w kolorze srebrnym i oznakowane zgodnie z wymogami dotyczącymi pojazdów służbowych wałbrzyskiej Straży Miejskiej i wyposażone w urządzenia sygnalizacyjno-ostrzegawcze. Samochody nie musiały być najnowsze, ale też wyprodukowane nie wcześniej niż w 2019 roku.
 
 
Po zakończeniu okresu przyjmowania ofert Gmina Wałbrzych poinformowała, że na zakup zamierza przeznaczyć po 105 tysięcy złotych na każdy z pojazdów. Do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma, oferując pojazdy w cenie dokładnie 105 tysięcy złotych. Był to salon Toyota Nowakowski. Wydawać by się mogło, że kontrahenci dobiją targu, ale przetarg unieważniono. Z jakiego powodu? Żadna z ofert nie została opatrzona podpisem zaufanym, pieczęcią zaufaną, osobistym ani kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Błąd formalny sprawił, że przetarg trzeba będzie ogłosić ponownie.
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wanda (14 kwietnia 2023 7:11)
Kiedyś straż miejska poruszała się pieszo, wystarczy przejść się po każdej dzielnicy Wałbrzycha jaki śmietnik ludzie robią z tego miasta, gdzie jest ta straż miejska? Nawet na cmentarzu przy przemysłowej jest duży parking ale ludzie mają to gdzieś i stają na zakazie zatrzymywania i postoju to już nawet tam straży miejskiej nie ma żeby to przypilnować, zlikwidować ich
Mark.a58 (13 kwietnia 2023 22:31)
Za takie pieniądze to można jeszcze było kupić od Nikosia ale już nie prowadzi biznesu????
Józek (13 kwietnia 2023 18:14)
A gonic na piechotę darmozjadów nieudaczników życiowych Anie dupe wozic
Rita (13 kwietnia 2023 13:29)
Cytuję użytkownika: Marek
Od wczesnej wiosny do poznej jesieni , straznicy miejscy powinni poruszac sie na takich hybrydowych pojazdach, jak hulajnogi , rowery.Z takich srodkow lepiej widac zaniedbania sluzb miejskich, gospodarzy-wladcow naszego miasta.A utracony wysilek fizyczny spali im tluszcz na brzuszkach, w ktore obrosli...!!!!!!!!!!!
W punkt.Spacerują z telefonem przy uchu,albo zajęci są rozmowa z partnerem.Chodzą parami ,żeby nie było nudno.
Marek (13 kwietnia 2023 12:56)
Od wczesnej wiosny do poznej jesieni , straznicy miejscy powinni poruszac sie na takich hybrydowych pojazdach, jak hulajnogi , rowery.Z takich srodkow lepiej widac zaniedbania sluzb miejskich, gospodarzy-wladcow naszego miasta.A utracony wysilek fizyczny spali im tluszcz na brzuszkach, w ktore obrosli...!!!!!!!!!!!
Dobry Polak dobry (13 kwietnia 2023 12:35)
A to ciekawe to w walbrzychu jest straż miejska ??? Jakoś ich nie widać a jeszcze chcą samochody nowe nówki ,po co.Na ulicę i patrol pieszy.
Hipokryzja (13 kwietnia 2023 8:03)
Cytuję użytkownika: Bw
Cytuję użytkownika: gosc
auta od Nowakwskiego sa we wszystkich instytucjach miejskich. Przypadek ?
Ciekawe
Dlatego już jako pewniaki uznali formalności za nieistotne.Salon pewnie miał tzw leżaki magazynowe z 2020 roku, więc przetarg uszyto ma miarę.Dalsze wnioski dla kumatych.
Greg (12 kwietnia 2023 20:44)
Proszę wymienić jakie to są wszystkie przetargi? I jakie marki wygrywały te wszystkie przetargi!?
Bw (12 kwietnia 2023 20:03)
Cytuję użytkownika: gosc
auta od Nowakwskiego sa we wszystkich instytucjach miejskich. Przypadek ?
Ciekawe
gosc (12 kwietnia 2023 19:58)
auta od Nowakwskiego sa we wszystkich instytucjach miejskich. Przypadek ?

Dodaj komentarz

straż miejska  |   samochody  |   przetarg  |  

Dawne Kino Górnik wystawione na sprzedaż za 1,5 mln zł

Podzamcze: Rozpoczęła się budowa parkingu na 100 aut

Jeden z kierowców trafił do szpitala. Zderzenie dwóch aut

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij