Zamek pełen tajemnic

Zapraszamy na 5 edycję Festiwalu Tajemnic do Zamku Książ. Czym w tym roku zaskoczą nas organizatorzy?

- Będzie mnóstwo opowieści o skarbach, historii, dokumentach ukrywanych przez Służbę Bezpieczeństwa a także o Werwolfie na Dolnym Śląsku. Do tego dwie wystawy. Jedna o podziemnych miastach europy, co znajduje się pod ulicami wielkich miast. Będzie też gabinet osobliwości w unikatowej kuchni Hochbergów na piątym piętrze Zamku Książ. Zapraszamy również na dwie rekonstrukcje. Pojawi się sam marszałek Piłsudski i Pierwsza Brygada. Do tego koncert zespołu Czerwie do niemego fimu "Charlie Żołnierzem" w sobotę wieczorem. Wszystkie te atrakcje a także wykłady, spotkania z autorami na Zamku Książ w Wałbrzychu 12-13 sierpnia w najbliższy weekend - zaprasza organizatorka Joanna Lamparska.
 
Więcej na temat atrakcji tegorocznego Festiwalu Tajemnic opowiada jego organizatorka Joanna Lamparska w programie Gość Dnia Telewizji Wałbrzych. - ZOBACZ


 
plr
foto: P. Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno