Menu

Bezpiecznie Rowerem ze Strażą Miejską

W RWS Biały Kamień/Konradów dzieci uczyły się o bezpieczeństwie na drodze. Ich prace na ten temat zostały nagrodzone. Wszystko w ramach akcji  "Bezpiecznie Rowerem ze Strażą Miejską". 

Bezpiecznie Rowerem ze Strażą Miejską
Dzieci dzięki Straży Miejskiej mogły zobaczyć przez specjalną tubę, jak wygląda nieoświetlony pieszy na drodze i dowiedzieć się o przepisach ruchu drogowego. Ich rysunki zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Rozdano też dyplomy. 
 
- X edycja "Bezpieczny Rower ze Strażą Miejską" w Radzie Wspólnoty Samorzadowej Biały Kamień/Konradów, ale nie tylko, bo w całym mieście Wałbrzychu. Jest to dedykowane dzieciom, które uczestniczyły dzisiaj w konkursie pod patronatem Pana dr Romana Szełemeja. Wałbrzyska młodzież jest wspaniale wyedukowana. To było słychać po wypowiedziach i widać po rysunkach. Gratuluję im i życzę bezpiecznego przemieszczania się po naszych ulicach, a jest już bezpiecznie. - mówi radny Ryszard Nowak. 
 
- Zawsze powinniśmy uważać na drodzę. Powinniśmy też nosić przy sobie odblaski. Ponieważ gdy idziemy wieczorem albo jedziemy na rowerze, to kierujący autem może nas nie zauważyć i może nam się stać krzywda. Zawsze powinniśmy dbać o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajcie i noście zawsze kask i ochraniacze. - mówi uczestniczka, Kornelia. 
 
 
- Mieliśmy ogromną przyjemność po raz kolejny spotkać się z dzieciakami na Białym Kamieniu. Myślę, że wszyscy bardzo dużo się nauczyliśmy o bezpieczeństwie i tym, jak jest ważne - jak poruszać się na rowerze, hulajnodze  czy na rolkach. Nauczyiśmy się podstawowych zasad i poznaliśmy, jak działają odblaski. - mówi Kamila Buła z wałbrzyskiej Straży Miejskiej. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32

Komentarze

Klękajcie narody (14 kwietnia 2023 7:33)
Bez patronatu Romana absolutnie by się nie dało.Chwalmy Ukochanego Przywódcę!
wojtek (13 kwietnia 2023 22:25)
Super ta ścieżka rowerowa na Białym Kamieniu i Konradowie ;-)

Dodaj komentarz

straz miejska  |   straz  |   miejska  |   walbrzych  |   rws  |   bialy  |   kamien  |   ryszard nowak  |   radny  |   bezpieczenstwo  |   na drodze  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Żmija pod wiadrem i pogoń za... królikiem

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij